k2FtbBdWr1

Львівська ОДА пропонує збільшити видатки на освіту та охорону здоров’я

1

Львівська обласна державна адміністрація підготувала звернення до Кабінету Міністрів України з пропозиціями покращити фінансові показники  для місцевих бюджетів Львівщини в проекті державного бюджету на 2018 рік.

Насамперед це стосується збільшення видатків на освіту та охорону здоров′я, оскільки нестача коштів на ці галузі спричинить значний дефіцит у місцевих бюджетах.

Департамент фінансів також підготував пропозицію змінити механізм розподілу дотацій, що сьогодні ґрунтується на показнику індексу податкоспроможності або надходжень податку з доходів фізичних осіб на 1 мешканця в цілому по області. Доцільно враховувати чисельність населення відповідної території, що стимулюватиме збільшення обсягу сплати податків. 

Для продовження робіт з будівництва та ремонту доріг запропоновано продовжити експеримент щодо скерування до обласних бюджетів 50 відсотків понадпланових митних платежів.

На реалізацію важливих інвестиційних проектів потрібні додаткові кошти. Відповідно, Кабінету Міністрів України скеровано пропозицію передбачити в наступному році для Львівської області кошти на завершення реконструкції Львівського обласного перинатального центру, проведення ремонтно-реставраційних робіт Архикафедрального собору святого Юра та дерев′яних церков Карпатського регіону, забезпечення відповідних умов роботи шахтарів на ДП „Львіввугілля” тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Уряд виділив 50 млн грн Львівській ОДА для вирішення питання утилізації сміття
До участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року готується семеро спортсменів Львівщини
Всеукраїнська акція «Олімпійське літо» крокує Львівщиною
Львівщина 54-й рік приймає міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь»
Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету за тиждень склав 87,9 млн грн
Львівщина попрощалася із загиблим в АТО Героєм Андрієм Іванишином