k2FtbBdWr1

Молодіжні лідери Донеччини завітають на Львівщину

1

8-11 грудня департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації спільно з творчою спілкою митців “Національ” організовують освітній візит до Львова для молодіжних лідерів Донецької області – “Мандрівка до міста зі змістом – Львів”.

Молодіжний візит – це можливість для активної молоді Донеччини побачити основні центри громадського активізму та перейняти досвід реалізованих та запланованих проектів.

У програмі заходу передбачили тренінги з проектного менеджменту, критичного мислення, міжнародних можливостей для молоді, а також відвідини осередків громадського активізму, Львівський обласний молодіжний центр, прогресивні бібліотеки та хаби, зокрема бібліотеку центу Шептицького УКУ. Також під час заходу учасники зустрінуться із місцевими органами влади та молодіжними громадськими організаціями.

Для громадських організацій, які хочуть долучитися до програми візиту та для підвищення рівня організації майбутніх проектів між молоддю сходу і заходу країни – прохання звертатися до менеджеру проекту Володимира Соколовського: volodymyr.sokolovskyi1@gmail.com


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині проведено аудит використання сільськогосподарських земель
Голова Львівської ОДА зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Вєславом Мазуром
Як залучити фінансовий ресурс на реалізацію своїх проектів: на Львівщині відбувся Форум для ГО «Парт...
Я радий вітати переможців конкурсу мікропроектів, а їх цьогоріч тисяча, - Олег Синютка
Наступного тижня стартує ЗНО-2018
На Львівщині вшанували пам’ять жертв депортації кримських татар