k2FtbBdWr1

Молодіжні лідери Донеччини завітають на Львівщину

1

8-11 грудня департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації спільно з творчою спілкою митців “Національ” організовують освітній візит до Львова для молодіжних лідерів Донецької області – “Мандрівка до міста зі змістом – Львів”.

Молодіжний візит – це можливість для активної молоді Донеччини побачити основні центри громадського активізму та перейняти досвід реалізованих та запланованих проектів.

У програмі заходу передбачили тренінги з проектного менеджменту, критичного мислення, міжнародних можливостей для молоді, а також відвідини осередків громадського активізму, Львівський обласний молодіжний центр, прогресивні бібліотеки та хаби, зокрема бібліотеку центу Шептицького УКУ. Також під час заходу учасники зустрінуться із місцевими органами влади та молодіжними громадськими організаціями.

Для громадських організацій, які хочуть долучитися до програми візиту та для підвищення рівня організації майбутніх проектів між молоддю сходу і заходу країни – прохання звертатися до менеджеру проекту Володимира Соколовського: volodymyr.sokolovskyi1@gmail.com


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої ...
Постать В’ячеслава Чорновола вшанували на Вечорі пам'яті у Львівській філармонії
Управління туризму та курортів Львівської ОДА запрошує на роботу
Ярмарка МГО: молодь запрошують долучитися до організації заходу
Сьогодні на «Іграх Нескорених» львів’янка Катерина Михайлова змагатиметься у фіналі з пауерліфтингу
В межах Міжнародного економічного форуму порушили питання експортної стратегії та перспектив Львівщи...