k2FtbBdWr1

Можливості залучення нових інвестицій у область обговорили під час бізнес-зустрічі із Послом Данії

1

Сьогодні, 13 липня, відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із данською спільнотою за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Данії в Україні Рубена Медсена.

Участь у заході взяли представників данських компаній, представлених в Україні, зокрема і у Львівській області.

«На Львівщині є великі можливості для ведення бізнесу – тут безпечно та комфортно працювати, а також є повна підтримка зі сторони влади та нульовий рівень корупції. У нас доступна сировина й енергетичні ресурси, головне –  висококваліфікована робоча сила. Ми готові допомогти будь-якому інвестору, іноземному чи внутрішньому у пошуку об’єктів або ділянок для розміщення виробництва, офісів та фермерських господарств, – наголосив Олег Синютка. – Львівська обласна державна адміністрація зі свого боку готова максимально сприяти веденню бізнесу на території Львівщини».

Олег Синютка зазначив, що Львівщина – економічно вигідне місце для відкриття нових офісів та старту IT-бізнесу. Адже область пропонує велику кількість досвідчених фахівців, локацій для нових компаній.

Учасники також обговорили потенційні вектори співпраці та можливості залучення нових інвестицій у Львівську область, сприяння у підтримці реформ в Україні, тощо. Окрім того, представники бізнесу мали можливість задати питання, які їх цікавлять.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині розпочинають роботу два американські проекти з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД т...
27,3 млн грн субвенції отримала Львівщина на виплату соціальної допомоги
На Львівщині стартувала «Французька весна»
Конференція молодіжної моделі ООН зібрала у Львові 120 учасників з 30 країн світу
Мешканців Львова просять повідомляти про переповнені сміттєві майданчики
Мешканців Львівщини закликають дотримуватися пожежної безпеки у лісах