k2FtbBdWr1

Ми повинні забезпечити функціонування належної інфраструктури у кожному сегменті життя регіону, – Олег Синютка на нараді із головами сільських рад

1

Сьогодні, 13 березня,  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із головами сільських та селищних рад, аби узгодити напрями подальшої роботи органів місцевого самоврядування.

В межах наради порушили питання забезпечення якісної освіти, медичних послуг та розвиток інфраструктури, що дозволить підтримувати на належному рівні якість відповідних послуг.

«Держава взяла курс на розвиток фінансово самодостатніх ОТГ та місцевих органів управління. Відтак, ми повинні об’єднати зусилля, аби забезпечити функціонування належного рівня інфраструктури у кожному сегменті життя регіону. Можливостей зараз дуже багато, тому треба консолідувати зусилля, аби правильно їх використати», – звернувся до сільських голів Олег Синютка.

Під час зустрічі наголосили на доцільності проведення аудиту земель, закцентували увагу на розвитку медицини у сільській місцевості, ознайомили присутніх із впровадженням освітньої реформи та перерозподілом освітньої субвенції, а також нагадали про необхідність встановлення відонагляду на найбільш проблемних автошляхах та впорядкування територій перед Великоднем.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Аграрії Львівщини отримають 16 млн гривень на розвиток бізнесу за рахунок коштів місцевих бюджетів
Виступ Президента під час урочистостей з нагоди 50-річчя створення Світового Конґресу Українців
Розвиток сільської медицини - Президент України представив Ініціативу
Працівників поштового зв’язку привітали з професійним святом
«Щоб ви в мирі проживали і біди не знали» - вертеп діток із особливими потребами із Золочівщини прив...
Торік 5 воїнів зі Львівщини взяли участь у «Іграх Нескорених»