k2FtbBdWr1

Ми повинні забезпечити функціонування належної інфраструктури у кожному сегменті життя регіону, – Олег Синютка на нараді із головами сільських рад

1

Сьогодні, 13 березня,  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із головами сільських та селищних рад, аби узгодити напрями подальшої роботи органів місцевого самоврядування.

В межах наради порушили питання забезпечення якісної освіти, медичних послуг та розвиток інфраструктури, що дозволить підтримувати на належному рівні якість відповідних послуг.

«Держава взяла курс на розвиток фінансово самодостатніх ОТГ та місцевих органів управління. Відтак, ми повинні об’єднати зусилля, аби забезпечити функціонування належного рівня інфраструктури у кожному сегменті життя регіону. Можливостей зараз дуже багато, тому треба консолідувати зусилля, аби правильно їх використати», – звернувся до сільських голів Олег Синютка.

Під час зустрічі наголосили на доцільності проведення аудиту земель, закцентували увагу на розвитку медицини у сільській місцевості, ознайомили присутніх із впровадженням освітньої реформи та перерозподілом освітньої субвенції, а також нагадали про необхідність встановлення відонагляду на найбільш проблемних автошляхах та впорядкування територій перед Великоднем.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відзначили 99-ту річницю перемоги Українських Січових Стрільців на горі Маківці
Дев'ятьом підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів області надано пільги на о...
На Львівщині проводитиметься навчальне оповіщення населення. Мешканців просимо зберігати спокій!
На Львівщині на вибори в ОТГ 30 квітня зареєстрували 300 кандидатів
Підсумки проведення профілактичних рейдів на Львівщині
Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Де...