k2FtbBdWr1

Триває ремонт дороги Львів-Радехів-Луцьк: хідники у Кам’янці-Бузькій облаштовують за кошти громади

1

На дорозі державного значення Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, поблизу Кам’янки-Бузької, триває ремонт. Загальна протяжність шляху, який ремонтують – 22 км. До сьогодні уже облаштували вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття з попереднім підсиленням основи.

Також тривають роботи з встановлення бортового каменю та влаштування бруківки на тротуарах в місті Кам’янка-Бузька,  нині підрядники уже облаштували майже 180 м2 бруківки. Усі роботи пов’язані з дорожнім полотном планують завершити до кінця травня. 

«Такі інфраструктурні проекти сприяють розвитку місцевого самоврядування, адже за державні кошти прокладається дорога, а гроші місцевої громади скерували на укладання тротуарів, бордюрів та власне пішохідної частини. Місцеві бюджети задекларували, що вони виділяють на це майже 8 млн грн. Загальна кількість тротуарів, яку потрібно встановити – це понад 10 тисяч метрів квадратних» – зазначив під час огляду ремонту дороги перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.2


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ЛОДА спільно з громадськими організаціями розробляє проект Комплексної програми соціального захисту ...
Минулого тижня "Служба 112" опрацювала 704 звернення від мешканців Львівщини
На Львівщині житлову субсидію отримують понад 350 тисяч сімей
Громадські організації мають змогу отримати грант від Європейської комісії
До Дня Захисника України у Львівській опері відбулася урочиста академія
Анна Музичук отримала український «Спортивний Оскар»