k2FtbBdWr1

На Форумі видавців презентували повне зібрання творів Романа Іваничука

1

Сьогодні у межах 24-го Форуму видавців презентували повне зібрання творів Романа Іваничука.

Події, зображені в трилогії «Край битого шляху» (1962), відбуваються на Закарпатті. Перша частина «На зламі ночі» охоплює час 1935-1936 рр. Друга частина трилогії «Імлистий ранок» зображає події 1939 року. «Жарінь» (1962) – заключна книга трилогії, вона розповідає про долю ровесників автора, їхні пошуки вірного шляху боротьби та складний процес сприйняття радянського ладу галицькими селянами.

«Він виконав свою програму максимум, яку поставив перед собою у житті – написати двадцять історичних романів. Насправді, їх було більше. Батько писав, що сучасність – це також історія і те, що відбулось вчора – теж історія. Тому можна вважати, що романів є не два десятки, а всі його романи – історичні», – наголосила під час презентації донька письменника Наталія Іваничук. 

Також до видання увійшла повість Романа Іваничука «Зупинись, подорожній!», яка була задумана як епілог до трилогії «Край битого шляху».

«Завдяки пану Олександру ми знову можемо повертатися до Іваничука, ми можемо знову перегортати його слова, бути разом із ним. Письменник не живе окремо від своїх праць, від своїх робіт, він живе у спадщині, яку залишив нам. У працях Романа Іваничука – багацтво нашого народу,  колорит наших людей і правда, описана такою, якою є насправді», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Зазначимо, презентація відбулась у межах благодійної акції Форуму видавців для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання». Цьогоріч акція відбувається вшосте і  спрямована  вона на соціалізацію представників старшого покоління, кращого залучення їх до культурного життя і, зокрема, до читання нових українських видань, а також  прихильного  ставлення до людей літнього віку, популяризацію позитивного ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Українці продовжують підтримувати українську армію переказуючи кошти на номер «565»
Громада Жидачівщини поспілкувалась із керівництвом області та силових структур
Законність встановлення перевантажувальних майданчиків у Львові перевірять відповідні служби, - Олег...
Дитина, позбавлена батьківського піклування знайшла родину
Керівник РДА взяв участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та район...
“ПІШОХІД ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ…” – 10 ЗАПОВІДЕЙ ПІШОХОДА НА ДОРОЗІ