k2FtbBdWr1

На Львівщині кількість податківців зменшиться на 20%

1

Структура головного управління ДФС у Львівській області після проведення реформи зазнає суттєвих змін. Про це  повідомив начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро під час наради у Львівській ОДА.

“Насамперед передбачено значне скорочення територіальних органів ДФС, – зазначив Ігор Кондро. – А також у  Львівській області підпадає під скорочення 433 працівники –  20 відсотків від загальної кількості податківців. Впродовж 2015 року, в ході реорганізації вже скорочено 65 посад”.

За його словами, на сьогодні загальна чисельність працівників територіальних органів ДФС Львівської області становить 2167 осіб, 556 з них працюють в обласному апараті.  

Окрім цього, в області функціонує 18 державних податкових. В рамках проведення податкової реформи та оптимізації діяльності територіальних органів ДФС буде реорганізовано значну кількість державних податкових інспекцій завдяки укрупненню. У Львівській області функціонуватиме лише 9 об’єднаних державних податкових інспекцій.

“В  адміністративних одиницях, де ліквідують державні податкові інспекції функціонуватимуть відділення відповідних ОДПІ, які забезпечать надання платникам всього спектру адміністративних послуг у повному обсязі”, – сказав Ігор Кондро.

Він також додав, що одним з ключових завдань ДФС у Львівській області є організація роботи Центрів обслуговування платників податків і надання в них якісних адміністративних послуг. У Львівській області працюють 24 Центри обслуговування платників податків та 5 структурних підрозділів Акредитованого центру сертифікації ключів один з яких знаходиться у Львові.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На XIV Міжнародному Економічному Форумі буде прийнято Декларацію про збалансовану децентралізацію в...
Львівщина готується до Спартакіади серед команд державних службовців
Вести облік тепла, холодної та гарячої води
Завтра до Львова прибуває Плащаниця Пресвятої Богородиці
У Добротворі завершилися Всеукраїнські зональні змагання з веслування на байдарках і каное «Стрімк...
В області продовжується фінансування пенсійних виплат за травень