k2FtbBdWr1

На Львівщині перебуває бізнес-делегація з Нідерландів

1

Про можливості ведення бізнесу іноземними компаніями та пріоритетні напрямки для активізації співпраці з голландською стороною йшлося сьогодні, 23 квітня, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхауером.

Сторони обговорили економічний потенціал Львівщини. Олег Синютка окреслив кроки, які робить керівництво області задля покращення інвестиційної привабливості регіону.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні зазначив, що питання безпеки є важливим для інвесторів.

Натомість голова Львівської ОДА наголосив, що “в області є стабільна та безпечна ситуація, і я би хотів, щоби Ви це відчували – ми гарантуємо супровід усіх інвестиційних проектів”.

Водночас керівник Львівщини запевнив, що “корупції на території Львівської області не буде”.

“Ми приїхали сюди, бо вважаємо, що Львівська область – це двері у Європу. На мою думку, ми справді можемо займатися бізнесом у цьому регіоні”, – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні.

На Львівщину прибула також бізнес-делегація з Нідерландів, у складі якої перебуває 20 компаній, які представляють різні галузі економіки: сільське господарство, будівництво, логістику тощо. Більшість із них уже активно працюють в Україні та мають на меті відкрити для себе економічний потенціал області.

Окрім цього, в рамках свого візиту голландська делегація проведе семінари “Співпраця з Нідерландами”, “Точне землеробство та його впровадження”.

На завершення, голова Львівської ОДА подякував представникам Королівства Нідерландів за позицію їхньої держави щодо ситуації на Сході України.

“Ми захоплюємося українцями, які борються за свою державу та за безпеку усієї Європи”, – сказав Кейс Кломпенхаувер.

“Наші солдати захищають не лише Україну, а й увесь цивілізований світ”, – підсумував Олег Синютка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: