k2FtbBdWr1

На Львівщині презентували роман Левка Різника “Містерія непокори Патріарха Йосифа”

1

Сьогодні, 15 січня, у  Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці презентували роман “Містерія непокори Патріарха Йосифа” відомого українського письменника Левка Різника.

Книга розкриває діяльність провідника Української греко-католицької церкви Йосифа Сліпого після його звільнення з в’язниці у Мордовії. 

“У книзі я досліджую на достовірних історичних фактах життєвий шлях Патріарха у надзвичайно  складних політичних умовах. Перед тим як створити розділи,  я поступово читав книжки багатьох науковців про Йосипа Сліпого і це дуже приємна праця, коли у процесі написання знаходиш цікаву інформацію”, – зазначив Левко Різник.

Зазначимо, це друга частина дилогії про одного з найбільш духовних ієрархів Української Греко-Католицької Церкви XX ст Патріарха Йосифа Сліпого. Перше видання – “В’язень Христа ради.

“Говорячи про цю книгу, це скарб для молодого покоління. Автор доступною мовою доносить  складні моменти релігійного, історичного, політичного характеру. Левко Різник осягнув величезний обсяг матеріалу і видав цю книгу, яка повинна бути у бібліотеках, книгарнях, вдома у кожного свідомого українця”, – поділився враженнями директор видавництва “Світ” Ігор Мельник.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині триває молодіжна акція із впорядкування та прибирання пам’ятних місць, пов’язаних з іме...
Львівщина урочисто відзначить 100-річчя проголошення незалежності УНР та День Соборності України - п...
До Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини внесли зміни
СЕЗОННІ РОБОТИ: У ЧОМУ ЇХНЯ ОСОБЛИВІСТЬ
Львівський музей історії релігії запрошує на виставку «ПРАВОСЛАВ’Я ART»
Медики нагадують: єдиний спосіб захистися від правця – вакцинація