k2FtbBdWr1

На Львівщині пройдуть урочисті заходи з нагоди 200- річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Seh_3_top

7 березня під керівництвом  голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех відбулася підсумкова нарада з питань підготовки до відзначення в області 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Учасники наради доповіли про готовність до проведення святкових заходів, які проходитимуть у неділю, 9 березня, на площі перед пам’ятником Т.Шевченку, а також у Львівській опері та внесли  останні правки до програми святкувань.

Зокрема, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Гамкало поінформувала присутніх  про заходи, які проходили в області впродовж останнього року та озвучила програму основних заходів, які відбудуться з 7 до 10 березня у м. Львові та області.

За підсумками наради було напрацьовано зведену програму святкових заходів до 200 –річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, що відбудуться 9 березня у м. Львові.

«Святкування 200-річчя Тараса Шевченка, в першу чергу, має бути народним. Адже слова великого Кобзаря  надихають нас до боротьби, до перемог, і він, як ніколи, зараз нам дуже потрібен. Тому ми повинні  сьогодні зайти  до кожного населеного пункту області, щоб ім‘я Шевченка об’єднувало та підтримувало серця кожного громадянина нашої України – як старшого покоління так і молоді», – наголосила голова облдержадміністрації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В області відновлено електропостачання усіх населених пунктів
Cтартував конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства
На пільги та субсидії – понад 670 млн гривень із державного бюджету
«Акція «Купуй Галицьке» дала можливість нашим виробникам суттєво покращити свої позиції», - Олег Син...
Львів-Мілан та Львів-Рим – два нові маршрути курсуватимуть з 22 червня
На Львівщині реалізують понад 2 тисячі інфраструктурних проектів (+відео)