k2FtbBdWr1

На Львівщині пройдуть урочисті заходи з нагоди 200- річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Seh_3_top

7 березня під керівництвом  голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех відбулася підсумкова нарада з питань підготовки до відзначення в області 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Учасники наради доповіли про готовність до проведення святкових заходів, які проходитимуть у неділю, 9 березня, на площі перед пам’ятником Т.Шевченку, а також у Львівській опері та внесли  останні правки до програми святкувань.

Зокрема, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Гамкало поінформувала присутніх  про заходи, які проходили в області впродовж останнього року та озвучила програму основних заходів, які відбудуться з 7 до 10 березня у м. Львові та області.

За підсумками наради було напрацьовано зведену програму святкових заходів до 200 –річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, що відбудуться 9 березня у м. Львові.

«Святкування 200-річчя Тараса Шевченка, в першу чергу, має бути народним. Адже слова великого Кобзаря  надихають нас до боротьби, до перемог, і він, як ніколи, зараз нам дуже потрібен. Тому ми повинні  сьогодні зайти  до кожного населеного пункту області, щоб ім‘я Шевченка об’єднувало та підтримувало серця кожного громадянина нашої України – як старшого покоління так і молоді», – наголосила голова облдержадміністрації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Рівень розрахунків підприємств теплоенергетики Львівщини - один з найвищих серед областей України
Звернення Президента щодо рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму для громад...
Мешканців області закликають дотримуватись правил пожежної безпеки під час жнив
На Львівщині відбулась Всеукраїнська Патріарша проща
Верховина колядує: на Львівщині відбудеться День Гуцульської культури
На Львівщині діє 30 сільськогосподарських кооперативів