k2FtbBdWr1

На Львівщині пройдуть урочисті заходи з нагоди 200- річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Seh_3_top

7 березня під керівництвом  голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех відбулася підсумкова нарада з питань підготовки до відзначення в області 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Учасники наради доповіли про готовність до проведення святкових заходів, які проходитимуть у неділю, 9 березня, на площі перед пам’ятником Т.Шевченку, а також у Львівській опері та внесли  останні правки до програми святкувань.

Зокрема, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Гамкало поінформувала присутніх  про заходи, які проходили в області впродовж останнього року та озвучила програму основних заходів, які відбудуться з 7 до 10 березня у м. Львові та області.

За підсумками наради було напрацьовано зведену програму святкових заходів до 200 –річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, що відбудуться 9 березня у м. Львові.

«Святкування 200-річчя Тараса Шевченка, в першу чергу, має бути народним. Адже слова великого Кобзаря  надихають нас до боротьби, до перемог, і він, як ніколи, зараз нам дуже потрібен. Тому ми повинні  сьогодні зайти  до кожного населеного пункту області, щоб ім‘я Шевченка об’єднувало та підтримувало серця кожного громадянина нашої України – як старшого покоління так і молоді», – наголосила голова облдержадміністрації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині стартував проект Світового банку з працевлаштування малозабезпечених безробітних
На Львівщині відбулось засідання координаційної ради з питань популяризації серед населення оздоровч...
У Куликові запрацює центр професійно-технічної освіти
Понад 560 тис грн – на підтримку дітей загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні
На Львівщині стартував ХІІІ Міжнародний фольклорний фестиваль «У колі друзів»
Керченський міст знадобиться окупантам, коли вони будуть терміново покидати український Крим – Прези...