k2FtbBdWr1

На Львівщині стартував Конкурс «100 кращих товарів України»

ded4935ae82c-487x348

Підприємства, які прагнуть підтвердити своє лідерство в галузі якості та привернути увагу нових вітчизняних і зарубіжних замовників, ще протягом трьох місяців можуть подавати заявки на участь у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України».

Всеукраїнський конкурс з якості проводиться в два етапи:
перший етап (березень-червень 2014 р.) – регіональний;
другий етап (червень-листопад 2014 р.) – загальнодержавний.

За підсумками визначається краща продукція (товари, роботи, послуги) за такими номінаціями: продукція; роботи та послуги. Номінація продукція поділяється на групи: продовольчі товари; промислові товари для населення; товари виробничо-технічного призначення; вироби народних художніх промислів.

За цими номінаціями проводиться поділ на малі (до 50 чол.), середні (від 51 до 250 чол.) та великі (більше 250 чол.) підприємства.
Продукція, товари, роботи та послуги, що отримали на загальнодержавному рівні найвищі оцінки, та їх виробники будуть включені до переліку й каталогу «100 кращих товарів України» у 2014 році.

Переможці конкурсу нагороджуються цінними призами та дипломами встановленого взірця. А ще – суттєво покращують свою репутацію перед споживачами, що помітно позначається і на прибутках самого підприємства.

Офіційним організатором Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України» є Міністерство економічного розвитку і торгівлі. На регіональному рівні організація конкурсу покладена на ДП«Львівстандартметрологія», за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Прийняти участь у конкурсі можуть всі підприємства організації, установи різних форм власності, котрі займаються виробництвом і реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) на території України та котрі впевнені у високій якості своєї продукції.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу та процедуру його проведення можна отримати у ДП «Львівстандартметрологія»: м. Львів, вул. Князя Романа, 38, відділ управління якістю та технічного нагляду (кімн. 216), тел./факс (032) 261-40-44,
e-mail: sqm@semesta.lviv.ua


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: