k2FtbBdWr1

На Львівщині стартував Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах

1

Сьогодні, 17 квітня, у концертному залі Львівської обласної філармонії стартував І Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах імені В.Антоніва та М.Закопця.

У конкурсі будуть брати участь конкурсанти з України та країн Європейського Союзу. Загальна кількість учасників – 212 з 6 країн Європи (Україна, Польща, Чехія, Біларусь, Молдова, Литва ). Конкурсанти будуть змагатися у 4-х вікових категоріях (вік з 8 – 25 років ) в 9-ти номінаціях (флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот, труба, тромбон, валторна, туба).

Звітальним словом виступила та вручила грамоти голови облдержадміністрації заступник директора департаменту-начальник управління культури Ірина Гаврилюк.

Серед членів журі – запрошені провідні музиканти, педагоги, професори України та Європи (Польща, Чехія, Голандія, Швейцарія ).

Вперше у Львові 18-21 квітня у межах конкурсу відбудуться унікальні виставки духових інструментів: виставка дерев’яних духових інструментів фірми «Piotr Smietana Serwis» (Польща), виставка музичних інструментів фірми «In Jazz» (Україна), виставка мідних духових інструментів фірми «ZM CONCEPT» (Польща ).

Учасники та гості конкурсу зможуть побачити, попробувати та купити нові моделі духових інструментів та аксесуарів провідних фірм-виробників.

Переможці конкурсу будуть нагородженні інструментами провідних фірм та аксесуарами для духових інструментів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Облдержадміністрація співпрацює з силовими органами області, аби вчасно попередити ймовірні конфлік...
На Львівщині презентують фольк-оперу-балет "Коли цвіте папороть"
Представників ОТГ Львівщини навчають проектному менеджменту
Україна та Канада продовжують зміцнювати безпекове партнерство – Президент
Війна закінчиться нашою перемогою - Президент
Не можна зупинити ідею, час якої настав – Президент про надання автокефалії Українській православній...