k2FtbBdWr1

На Львівщині створять лісовий заказник місцевого значення «Воля Якубова»

1

Сьогодні, 17 квітня, на сесії Львівської облради депутати проголосували за створення лісового заказника місцевого значення «Воля Якубова».

Лісовий заказник місцевого значення «Воля Якубова» проектовано на території ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Воля-Якубівського лісництва – орієнтовною площею 92,12 га.

Зазначимо, що заказник створюється з метою збереження та відтворення типових і рідкісних ялицево-дубових передкарпатських лісів, які занесені до Зеленої книги України. Також особливу цінність тут складають великовікові особини дуба звичайного.

У кварталах 44-46 є найбільш західне місцезнаходження свіжих і вологих грабових дібров і судібров, котрі собою представляють лісову рослинність природної зони лісостепу.

Пропонована до заповідання територія (Воля-Якубівське лісництво) є одним із ареалів поширення ящірки зеленої (Lacerta viridis), яка занесена до Червоної книги України. Також встановлено місцезростання 2 видів , занесених до переліку регіонально-рідкісних у Львівській області: хвощ великий (Equisetum telmateia Ehrh.) та щитник гребенястий (Dryopteris cristata (L.) A. Gray).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент екології та природних ресурсів ОДА закликає не використовувати піротехнічні засоби під ч...
У Львові попрощалися із Героями-медиками, які загинули в зоні АТО
Учасникам АТО та родинам Героїв Небесної Сотні – понад 300 тис грн
413 об’єднаних територіальних громад: результат децентралізації в Україні
Поблизу Гамаліївки завершився перший етап відбору проб покладів торфу
Пенсії за вересень мешканцям області виплатили у повному обсязі