k2FtbBdWr1

На Львівщині триває молодіжна акція із впорядкування та прибирання пам’ятних місць, пов’язаних з іменем Т.Г. Шевченка

19e407ed1ee852e34c498c55feefc5af-250x166

Молодіжна акція із впорядкування та прибирання пам’ятних місць, пов’язаних із іменем Т.Г. Шевченка, ініційована управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, активно триває в різних районах та містах Львівщини. Так, молодіжні та учнівські організації, за підтримки секторів молоді та спорту відповідних районних райдержадміністрацій, активно зорганізувалися у місті Бориславі, Самбірському, Жидачівському та Сколівському районах.

Зокрема, представники Бориславських молодіжних громадських організацій «Пласт», «Молодь за Зміни», «Сокіл» 1 березня  вже прибрали та впорядкували вулицю та погруддя Тараса Шевченка, що у м. Бориславі.

3 березня 2014 року у с. Стрілковичі Самбірського району представники «Молодої просвіти» та учнівського самоврядування впорядкували площу біля пам’ятника видатному українському поету Т.Шевченку.

Близько 60 представників Жидачівської молодіжної громадської організації «Вектор» та учнівського парламенту Жидачівського НВК впорядкували пам’ятник Т.Шевченку, що у м. Жидачеві.

Також 4 березня впорядковано два пам’ятника Тарасові Шевченку у Сколівському районі, а саме у  м. Сколе та смт В.Синьовидне. До акції долучилось близько 35 пластунів Сколівської станиці та представник сектору молоді та спорту Сколівської райдержадміністрації.

Подібні акції найближчими днями відбудуться і в інших населених пунктах по всій Львівщині.

http://loda.gov.ua/na-lvivschyni-aktyvno-tryvaje-molodizhna-aktsiya-iz-vporyadkuvannya-ta-prybyrannya-pamyatnyh-mists-povyazanyh-z-imenem-t-h-shevchenka.html


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Чергова ротація міліціонерів у зону проведення АТО
На Львівщині сільгоспвиробники отримають часткову компенсацію за придбання техніки (+відео)
Доступні ліки: лише за серпень пацієнти Львівщини отримали препаратів на суму понад 2,8 мільйони гри...
Німецькі інвестори планують побудувати на Львівщині підприємство на 1000 робочих місць
Керівників перинатального центру та психіатричної лікарні обиратимуть 25 квітня
Львівщина – у лідерах за показниками ЗНО з української мови в сільській місцевості