k2FtbBdWr1

На Львівщині урочисто відкрили Почесне консульство Республіки Молдова

1

У четвер, 21 вересня, відбулось офіційне відкриття Почесного консульства Республіки Молдова у Львові за адресою: вул. Коновальця, 54.

Церемонія відкриття розпочалась з виконання Гімну України і Гімну Молдови, після чого відбулось урочисте перерізання стрічки. Участь у заході взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, Почесний консул Володимир Губицький, голова Львівської ОДА Олег Синютка, перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус.

«Сьогодні маємо позитивний баланс торгових стосунків між Львівщиною і Молдовою. Із перспектив, які обговорювали сьогодні із Почесним послом Молдови в Україні – поглиблення економічних та культурних відносин, –  зазначив під час урочистого відкриття консульства голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Особлива подяка уряду Республіки  Молдова за вашу позицію у питанні підтримки територіальної цілісності України. Окупація частини Молдови російськими військами відбулась задовго до окупації Криму та частини Луганської та Донецької областей, тому Молдова як ніхто розуміє ті проблеми, з якими довелося зіткнутись українському суспільству. Відрадно також, що у навчаннях Rapid Trident-2017 брали участь й військові із Республіки Молдова».

Зазначимо, на сьогодні з Львівщиною співпрацюють близько п’ятдесяти молдовських підприємств.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Завод «СЕНТІО» на Львівщині вироблятиме продукцію для IKEA
Ірландський інвестор зацікавлений в спорудженні елеватора на Львівщині
У Мостиськах відбудеться бібліотечний фестиваль «Читай-фест»
Львівщина відзначить 108-му річницю з дня народження українського поета Богдана-Ігоря Антонича
Державний архів підготував онлайн-виставку до Дня Героїв Небесної Сотні
Спеціальна комісія перевірить виконання вимог законів з питань цивільного захисту