k2FtbBdWr1

На Львівщині урочисто відкрили Почесне консульство Республіки Молдова

1

У четвер, 21 вересня, відбулось офіційне відкриття Почесного консульства Республіки Молдова у Львові за адресою: вул. Коновальця, 54.

Церемонія відкриття розпочалась з виконання Гімну України і Гімну Молдови, після чого відбулось урочисте перерізання стрічки. Участь у заході взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, Почесний консул Володимир Губицький, голова Львівської ОДА Олег Синютка, перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус.

«Сьогодні маємо позитивний баланс торгових стосунків між Львівщиною і Молдовою. Із перспектив, які обговорювали сьогодні із Почесним послом Молдови в Україні – поглиблення економічних та культурних відносин, –  зазначив під час урочистого відкриття консульства голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Особлива подяка уряду Республіки  Молдова за вашу позицію у питанні підтримки територіальної цілісності України. Окупація частини Молдови російськими військами відбулась задовго до окупації Криму та частини Луганської та Донецької областей, тому Молдова як ніхто розуміє ті проблеми, з якими довелося зіткнутись українському суспільству. Відрадно також, що у навчаннях Rapid Trident-2017 брали участь й військові із Республіки Молдова».

Зазначимо, на сьогодні з Львівщиною співпрацюють близько п’ятдесяти молдовських підприємств.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Студенти Академії лідерства стажуватимуться у Львівській ОДА
На Львівщині розробляють Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області д...
Кожен 4-й долар від експорту заходить від переробки деревини, - Роман Филипів
«Ми працюємо над тим, щоб спонукати людей стати повноцінними власниками земельних ділянок», - Олег С...
У захисники правопорядку посвятили 253-х випускників Львівського державного університету внутрішніх ...
Ми будемо послідовно протидіяти спробам послабити санкційний тиск на Росію – Президент