k2FtbBdWr1

На Львівщині відбудеться ІІ Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO 2017»

1

Делегація аграріїв Львівщини відвідала  найбільшу європейську виставку сільськогосподарської техніки «AGROTECH», у місті Кельце, Республіка Польща. У підсумку роботи виставки сторони підписали угоду між ПрАТ «Галицькі Експозиції» (Україна, Львів) та TARGI KIELCE S.A. (Polska,Kielce) щодо проведення у листопаді 2017 на  Львівщині ІІ Міжнародної агропромислової виставки «EuroAGRO 2017», що відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Також гості зі Львівщини відвідали круглий стіл з президентом аграрних палат Польщі, керівниками аграрних палат Любельського та Свентокшиського воєводств, на якому обговорили питання співпраці, обміну досвідом щодо вимог та стандартів агропродукції, функціонування системи дорадництва Польщі та впровадження її досвіду у Львівській області, спільні заходи щодо боротьби з поширення вірусу АЧС, а також щодо обміну досвідом в збереженні навколишнього середовища через впровадження проектів біогазових установок.

Як зазначила під час прес-конференції директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз : «EuroAGRO 2017»– це важливий захід для Львівщини, оскільки сьогодні існує позитивна динаміка агропромислової галузі – вона формує фактично третину валового регіонального продукту. Виставка перш за все дає змогу продемонструвати можливості українських та польських товаровиробників, а також налагодити співпрацю в контексті європейського досвіду і виходу на ринки Європи для виробників аграрного сектору економіки».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ДПІ у Кам’янка-Бузькому районі вживає заходів щодо скорочення податкового боргу
До зведеного бюджету надійшло  38302,2  тис. грн. від платників податків
Львівщина отримала понад 1,4 млн грн субвенції на допомогу для дітей-сиріт
Президент підписав зміни до Держбюджету на 2017 рік, які забезпечать фінансування важливих програм т...
12 вересня о 16:00 відбудеться зустріч голови райдержадміністрації з громадськістю Незнанівської сіл...
Боротьба зі СНІДом та туберкульозом: у Львівській ОДА підписали меморандум задля протидії захворюван...