k2FtbBdWr1

На Львівщині відбудеться урочисте засідання федерації футболу

1

У суботу, 9 грудня, в залі засідань федерації футболу Львівської області за участю керівництва управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації відбудеться урочисте засідання федерації футболу Львівської області. Захід відбудеться напередодні Всесвітнього дня футболу.

В межах заходу відзначать провідних фахівців улюбленої гри мільйонів – тренерів, науковців, кращих гравців-аматорів та ветеранів гри, організаторів дитячого футболу, журналістів, представників обласної та районних осередків федерації футболу Львівщини, а також порушать актуальні питання подальшого розвитку футболу в області.

Початок заходу об 11:00 год.

Нагадаємо, що федерація футболу Львівської області – обласна громадська спортивна організація, яка є колективним членом Федерації футболу України. Головна мета її діяльності – сприяння розвитку та популяризації футболу у Львівській області. В різні роки обласну футбольну федерацію очолювали: Гліб Климов, Карло Мікльош, Євген Преображенський, Борис Гончаров, Володимир Білецький, Микола Печерський, ВасильСоломонко, Михайло Кусень. Від 1997 року нинішній голова федерації – Ярослав Грисьо.

 

Довідково

За рішенням Організації Об`єднаних Націй 10 грудня оголошено Всесвітнім днем футболу (World Football Day). За кількістю гравців і глядачів у більшості країн світу футбол – гра номер один. Навряд чи можна знайти спортивну гру, у якої було б більше прихильників, ніж у футболу. Ось уже понад 100 років футбол є найпопулярнішим видом спорту. Сьогодні в цю гру грають більше 120 мільйонів професійних гравців і незліченна кількість любителів як в Україні так і у всьому світі.

Офіційною батьківщиною сучасного футболу вважається Англія, але багато інших країн намагаються це оскаржувати, стверджуючи, що футбол виник на основі ігор, якi існували у них. М’ячі, які могли використовуватися для подібної гри, знаходили навіть у похованнях єгипетських фараонів, датованих 2000-3000 років до нашої ери.

У 1904році було прийнято рішення створити Міжнародну федерацію футбольних асоціацій, сьогодні ця асоціація відома як ФІФА. На сьогодні членами ФІФА є 208 національних футбольних федерацій, це більше, ніж кількість країн, що входять до складу Організації Об’єднаних Націй. Згідно статистики ФІФА, в футбол на планеті грають близько 250 мільйонів осіб, з них більше 20 мільйонів – жінки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Я сподіваюсь на зміцнення нашої співпраці у сфері економіки» - Генеральний консул Республіки Польща...
Бельгійському бізнесу презентували інвестиційний потенціал Львівщини
Швейцарська фірма «Tehnica Schweiz Impex» планує відкрити на Львівщині деревообробне підприємство
На Львівщині діє 51 пункт тимчасового відстою великовагового автотранспорту
Прийом вступників до закладів профтехосвіти триватиме до 1 жовтня
На Львівщині напрацьовують систему підтримки для сімей, діти з яких повертаються з інтернатних закла...