k2FtbBdWr1

На Львівщині відбулась зустріч із дослідником Голодомору Стефаном Романівим

1

Сьогодні, 17 квітня, в актовій залі НУ “Львівська політехніка” відбулась зустріч із головою Міжнародного координаційного комітету у справі Голодомору,  генеральним секретарем Світового Конґресу Українців Стефаном Романівим “Україна пам’ятає – світ визнає” з нагоди вшанування 85-их роковин Голодомору в Україні.

Керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська привітала Стефана Романіва і наголосила, що українцям сьогодні, коли точиться війна на Сході, по-особливому важливо пам’ятати свою історію.

“Ми щиро дякуємо вам, чільному й авторитетному діячеві української діаспори, за ті великі зусилля, котрі доклали, аби правду про українську трагедію 1932-1932 років знав весь світ, за те, що любите Україну. Ваші та ваших соратників численні зустрічі та поїздки вилилися у визнання Голодомору геноцидом українського народу парламентами 17 країн світу. Маємо надію, що весь світ невдовзі визнає Росію агресором і заявить про це в один голос”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

Під час зустрічі Стефан Романів поспілкувався з присутніми та відповів на їх запитання, також учасники заходу мали змогу оглянути виставку «Світовий Конґрес Українців: правда про Голодомор».

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Запрошуємо активну молодь до участі у конференції на тему: «Міфи та реалії кар’єри у великій компан...
Українських підприємців та експертів кличуть на Ярмарку китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-20...
Вболівальників гандболу запрошують на матч за Суперкубок України
На Координаційній раді у справах осіб з інвалідністю визначили пріоритетні напрями роботи
На Львівщині завершилася серія семінарів з питань спортивного менеджменту за участю експерта із США ...
5 липня відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок державної власності