k2FtbBdWr1

На Львівщині відкрили вже другу сімейну ферму за підтримки українсько-канадського проекту

1

У середу, 26 жовтня, у селі Бабино Самбірського району відбулося урочисте відкриття сучасної родинної ферми в рамках Українсько-канадського проекту Львівської аграрної дорадчої служби “Розвиток молочного бізнесу в Україні”. Голова сімейства Микола Бурак збудував приміщення для утримання 10 корів за рекомендаціями Проекту та вже успішно реалізує молоко на місцевий молокозавод.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

В урочистостях з нагоди відкриття ферми взяли участь та виголосили слова подяки голова Самбірської районної державної адміністрації Микола Фрей та директор Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків. Також обмінялися думками та поділились досвідом і фермери району, які займаються молочним скотарством.

Зазначимо, що Львівська аграрна дорадча служба також подарувала родині Бурак сучасне доїльне обладнання фірми “DeLaval” та інші засоби, необхідні для комфортного утримання тварин.

Варто додати, що наприкінці вересня перша сімейна молочна ферма за підтримки проекту з’явилась у Жовківському районі. Вже до кінця цього року заплановано відкрити ще три – у Стрийському, Дрогобицькому та Бродівському районах.

“Це дасть можливість збільшити кількість товаровиробників, успішно розвивати молочарську галузь і відчувати впевненість у завтрашньому дні, – коментує директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз. – Тому створення сімейних ферм  є кроком до сталого розвитку та самозабезпечення селян”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: