k2FtbBdWr1

На Львівщині відзначили волонтерів (+відео)

1

6 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера, у Будинку вчених, відбулась церемонія нагородження волонтерів Львівщини – «У ритмі волонтерства».

За активну громадську діяльність та вагомий особистий внесок у надання допомоги військовослужбовцям, які виконують завдання у зоні проведення АТО, голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав та нагородив відзнаками волонтерів Львівщини.

«Ви – люди, які у складний для країни час відсунули себе і вибрали загальне. Ви поклали своє здоров’я, родинний затишок, кошти, та багато іншого, щоб допомагати, тим хто цього потребував. Я би дуже просив, щоб ті зміни, які зроблені вашими руками, щоб це не втратилося і не зупинилося. Крок за кроком продовжуйте ваші починання. Другою важливою річчю є те, що саме сьогодні, у день Збройних Сил України, Президент України приїхав сюди на Львівщину.  Саме тут кількість людей, які поклали голови з Небесної Сотні є найбільшими, велика кількість і військових, які загинули захищаючи Україну та продовжують її захищати. Це є шана нашій землі. Я дуже гордий, що на Львівщині є такі люди, як ви», – наголосив Олег Синютка.

Також волонтерів Львівщини відзначили у низці номінацій, зокрема «Волонтерство у соціальній сфері», «Волонтерство у галузі освіти і науки», «Дитяче волонтерство», «Молодіжне волонтерство», «Волонтер АТО», «Медіа-волонтерство» та інші.

В межах заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військових та волонтерів на Сході України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 9 млн. гривень перерахували на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства великі платни...
До Дня Героїв ветерани УПА та вдови отримають одноразову грошову допомогу
Компанія «АВЕ-Львів» просить більше часу аби вивезти ТПВ з перевантажувальної станції на вул. Північ...
На Сколівщині визначили стратегічні напрями розвитку сільського туризму
У департаменті з питань цивільного захисту радять як вберегтись від переохолодження
У Трускавці відбулась перша міжнародна конференція щодо сучасної реабілітації пацієнтів з ДЦП та інш...