k2FtbBdWr1

На Львівщині відзначили волонтерів (+відео)

1

6 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера, у Будинку вчених, відбулась церемонія нагородження волонтерів Львівщини – «У ритмі волонтерства».

За активну громадську діяльність та вагомий особистий внесок у надання допомоги військовослужбовцям, які виконують завдання у зоні проведення АТО, голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав та нагородив відзнаками волонтерів Львівщини.

«Ви – люди, які у складний для країни час відсунули себе і вибрали загальне. Ви поклали своє здоров’я, родинний затишок, кошти, та багато іншого, щоб допомагати, тим хто цього потребував. Я би дуже просив, щоб ті зміни, які зроблені вашими руками, щоб це не втратилося і не зупинилося. Крок за кроком продовжуйте ваші починання. Другою важливою річчю є те, що саме сьогодні, у день Збройних Сил України, Президент України приїхав сюди на Львівщину.  Саме тут кількість людей, які поклали голови з Небесної Сотні є найбільшими, велика кількість і військових, які загинули захищаючи Україну та продовжують її захищати. Це є шана нашій землі. Я дуже гордий, що на Львівщині є такі люди, як ви», – наголосив Олег Синютка.

Також волонтерів Львівщини відзначили у низці номінацій, зокрема «Волонтерство у соціальній сфері», «Волонтерство у галузі освіти і науки», «Дитяче волонтерство», «Молодіжне волонтерство», «Волонтер АТО», «Медіа-волонтерство» та інші.

В межах заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військових та волонтерів на Сході України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина вшанувала Головнокомандувача УПА Романа Шухевича
Львівський національний університет ветмедицини отримав унікальний цифровий рентгенкабінет
Сума надходжень від сплати екоподатку у області в порівнянні з минулим роком зросла на 69%
Посилення охорони лісів і розвиток лісогосподарського виробництва – лісгоспи області підвели підсумк...
Львівщина стане пілотною областю проекту «Спортивна молодь – здорова нація»
Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю з Південно-Африканською Республікою