k2FtbBdWr1

На Львівщині запрацював сучасний елеватор потужністю 104, 4 тис тонн

DSC_1211_1417165453_613x437.95598194131_3_0

27 листопада в селі Волиця Мостиського району відбулося урочисте відкриття першої черги комбікормово-елеваторного комплексу та закладено капсулу під будівництво в 2015 році комбікормового заводу агрохолдингом Ukrlandfarming PLC.

Від імені т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського учасників заходу привітав директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Осип Магур. Він зазначив, що цей об’єкт є стратегічно важливим для області, «адже хліб не той, що на полі, а той, що в коморі». «Це наші двері в Європу, бо із цього перевалочного комплексу українське зерно експортуватиметься на західні ринки», – сказав у вітальному слові О. Магур.

Даний об’єкт став найбільшим експортно-перевалочним елеватором в Західній Україні, оскільки завдяки наявності на проекті одночасно двох колій – широкої української та вузької європейської дає змогу напряму орієнтуватися на європейські зернові ринки.

В роботу комбікормово-елеваторного комплексу буде залучено близько 150 місцевих працівників, а в період збирання агрокультур їх кількістю буде збільшуватися.

Загальна потужність елеватора на проекті «Мостиська» складатиме 104,4 тис тонн одночасного зберігання кукурудзи, а продуктивність комбікормового заводу становитиме до 13 тонн на годину.

Інфраструктура об’єкта складатиметься із шести силосів фірми AGI загальним об’ємом 15817 м3 та двох силосів об’ємом 20960 м3. Відділення сушки зернових з сушаркою фірми MEPUCF 150 має продуктивність 140 тон на годину, а сушарка фірми Brock 5000 – 125 тон на годину.

У складі комплексу  також є робоча башта із норіями фірми AGI, приймальне відділення для автотранспорту потужністю 500 тон на годину; відділення відвантаження зернових на залізничний транспорт потужністю 250 тон на годину. Виробничий корпус комбікормового заводу обладнають устаткуванням фірми Buhler продуктивністю 13 тонн на годину.

Також об’єкт  буде мати адміністративно-побутовий корпус, лабораторії, очисні споруди та інші технологічні будівлі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина запрошує мешканців та гостей області на святкування Дня Святого Валентина
Місцеве самоврядування має ґрунтуватися не на підпорядкуванні центру, а на філософії нестримного роз...
«Взаємодія задля перемоги»: у Львівській ОДА навчають залучати ресурси для проектів
Президент підписав зміни до Держбюджету на 2017 рік, які забезпечать фінансування важливих програм т...
Творчі колективи із концертами відвідали Академію сухопутних військ
На Яворівщині успішно завершився відкритий чемпіонат області з риболовного спорту