k2FtbBdWr1

На Львівщині знищено більше 450 га борщівника Сосновського

1

З початку року на Львівщині провели заходи зі знищення борщівника Сосновського на площі 468,493 га. Найбільші осередки бур`яна зафіксовано у Турківському (219 га) та Старосамбірському (116 га) районах. Роботу із запобігання поширенню шкідника провели в межах Бродівського, Буського, Городоцького та Пустомитівського районів.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації моніторить поширення цієї рослини та вживає заходів для боротьби з борщівником Сосновського на території області: знищує рослини на полях, вздовж берегів річок та транспортних шляхів.

Борщівник негативно впливає на біорізноманіття. Він доволі агресивно витісняє місцеві види не лише трав’яних, а й деревних порід, монополізує територію. Якщо борщівник Сосновського росте поряд, намагайтеся його знищити, але обов’язково застосовуйте наступні поради:

– ніколи не ведіть боротьбу, не захистивши шкіру та очі, адже від моменту потрапляння соку на шкіру до виникнення хімічного опіку може пройти значний період часу;

– пам’ятайте, сік борщівника стає небезпечним і здатним спричиняти опіки під дією сонячних променів;

– найкращими методами боротьби з борщівником є скошування в період цвітіння двічі на рік, оскільки після першого скошування зазвичай відбувається регенерація рослини та повторне цвітіння;

– ефективним також є зрізання лопатою основи борщівника на рівні близько 10 см нижче рівня ґрунту, найкраще і найлегше робити це навесні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська ОДА запрошує митців до участі у конкурсі на здобуття обласної премії в галузі культури, лі...
Входження в опалювальний сезон
Енергетики відновили електропостачання майже у всіх знеструмлених через негоду населених пунктах
"І той хлібчик хай добіжить у Великодньому часі до кожної хатинки, принесе радість, світло і ж...
1,7 мільйона гривень щорічно отримуватимуть місцеві ради Львівщини за оренду земель
Ви можете звести міцний місточок між Львівщиною і Словаччиною, - Олег Синютка – новопризначеному Ген...