k2FtbBdWr1

На міському озері “Молодіжному” відбулися Йорданські святкування

26734349_609823486075982_3776118904626388802_n

19 січня настоятелі храмів міста Кам’янка-Бузька відслужили Чин освячення Йорданської води на озері “Молодіжному” у місті Кам’янка-Бузька. У ньому взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, голова районної ради Тарас Келеберда, голова Кам’янка-Бузької міської ОТГ Олег Омелян.

Після завершення молитви настоятель Собору Преображення Господнього УГКЦ отець Володимир Касіян сказав: “З Божої ласки ми зібралися на цьому місці, посвятили воду, щоби з неї скористати, з тої водиці, яку сьогодні освятив Господь своїм Хрещенням, своїм входженням в ту земну природу, яку сотворив.Ми сьогодні входимо в ту Святу воду для того, щоби так само освятити себе, попросити в Бога здоров’я, попросити миру. Хоча сьогодні ті водосвяття на водоймах дещо втратили свою сутність. Але люди колись збиралися на джерелах і брали ту воду для користі, для використання, для свого вжитку. Нині, напевно, не кожен ризикне напитися із цієї водойми водиці, але вірмо в те, що сьогодні Господь її очистив. І ми сьогодні можемо її напитися, скупатися в ополонці – це є також  благословення. Тому зичу усім здоров’я, радості, щоби ми всі дочекалися до наступної водиці і стягували на себе Божу ласку”.

Любителі зимового купання мали можливість очистити своє тіло і душу в облаштованому для цього місці. Поруч – чергували рятувальники. Кожен охочий міг спробувати на собі цілющі властивості водохрещенської води, занурившись у озеро. Учасників зимового купання пригощали гарячим чаєм у закладі харчування, що над озером, тут також була облаштована тепла переодягальня.

Самодіяльні артисти Кам’янка-Бузького районного Народного дому колядували і щедрували для кам’янчан та гостей міста.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Соціальний захист демобілізованих посилено на законодавчому рівні
На Львівщині учасники АТО отримуватимуть допомогу у новому реабілітаційному центрі
Призов на строкову службу продовжено до кінця червня 2015 року
З нагоди Дня Незалежності на Маківці піднімуть Державний прапор України
У Львівській ОДА стартував конкурс громадських проектів у рамках програми "Молодь Львівщини&quo...
Спалювання сухої трави, стерні та відходів - заборонено