k2FtbBdWr1

На особливому контролі – підготовка до зими

підготовка

Минулого тижня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич за участю свого першого заступника Андрія Вашківського провів нараду з питань підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років бюджетних установ та житлового фонду району. “Це питання на особливому контролі райдержадміністрації. Необхідно забезпечити теплом установи освіти, культури, медицини, а також мешканців багатоквартирних будинків “, – наголосив очільник району.

Михайло Солотвінський, директор  Добротвірського КП “ПОЖ”, поінформував, що в Добротворі ОСББ не має. Відповідно до плану підготовки до зими в багатоповерхових будинках селища проводяться поточні, капітальні ремонти покрівель, під’їздів, системи опалення. Планують встановити нові пункти обліку тепломережі. Зазначалося, що ДТЕК передав житловий фонд на баланс селищної ради, найближчим часом планується передача тротуарів та огорож. Передача доріг цього року не планується. Порушувалося питання забезпечення належного теплового режиму у двох малосімейках.

Щодо забезпечення об’єктів соціальної сфери твердим паливо (вугілля, дровами) сфери вугіллям, то у закладах освіти, медицини і культури проблем нема.

Секретар міської ради Володимир Бусель розповів, що 7 липня виконком міської ради розглянув поданий комунальним підприємством план підготовки до зими. Цьогоріч на ці роботи передбачається від 500 до 700 тис. грн. Цей документ планують затвердити ще у липні на черговій сесії міськради. Кошти заплановано використати на придбання насосів, запчастин для техніки, реагентів для виготовлення піскосуміші на утримання доріг, підготовку складського приміщення. “У даний час міська рада почала виводити з аварійного стану будинок №56 по вулиці Незалежності. Проводяться роботи з демонтажу титульної стіни, яка загрожувала обвалом. Люди відселені і до 1 жовтня планують завершити роботи, щоб люди могли проживати в цьому будинку”, – сказав Володимир Бусель.

У місті Кам’янка-Бузька за два роки створено  57  ОСББ. Деякі жильці збирають і по 100 тис. грн. на ремонт дахів, беруть кредити. “Ми підтримуємо створення ОСББ, допомагаємо тим людям, які хочуть за себе дбати, і спонукаємо тих, які не хочуть”, – наголосив Володимир Бусель. Він поінформував, що зараз у місті проводиться ремонт найбільш аварійно-небезпечної водопровідної ділянки по вул. Небесної Сотні, Львівська, реконструкція водопровідних мереж по вул. Джерельна, Тютюнника, заміна частини водогону по вул. І. Мазепи.

Під час наради йшлося про виготовлення паспортів готовності житлового фонду, який належить КЕВ м. Львова, а це 21 будинок, реконструкцію котельні в ЦРЛ та необхідність очистки води в системі опалення лікувального закладу.

Фахівець з адміністративної діяльності Кам’янка-Бузького відділення Червоноградського відділення ПАТ “Львівгаз” Світлана Шевчук нагадала, що акти повірки димовентиляційних каналів слід подати до початку опалювального сезону.

Додамо, що у відділ інфраструктури та ЖКГ РДА, який очолює Ольга Савка, двічі на місяць подаються звіти про виконання заходів з підготовки до опалювального сезону.

підг до зими1 підг до зими


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: