k2FtbBdWr1

На ринку Шувар стартував фестиваль «Кращий господар Львівщини 2017»

1

Сьогодні, 21 вересня, на ринку «Шувар» розпочався фестиваль «Кращий господар Львівщини». Господарі із різних куточків вже позмагались у конкурсі «доїння кіз» та продемонстрували свої знання із сільського господарства у інтелектуальному змаганні.

Із успішним стартом господарів та гостей фестивалю привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Очільник області наголосив на важливості праці селянських та фермерських господарств Львівщини.

«Дух господаря та любов до рідної землі глибоко вкорінені у само ідентичності кожного українця. І сьогодні ви тут демонструєте, що жодні обставини не в змозі це змінити. Я дякую фермерським спілкам, асоціаціям, адже саме ви робите надзвичайно важливу справу. Україна сьогодні потребує господаря, який готовий впроваджувати наукові розробки, застосовувати сучасні технології, господаря, який всім серцем любить справу, яку він робить», – зазначив у Олег Синютка.

В межах фестивалю діє ярмарка «Добрі традиції Галичини», де свою продукцію презентують фермерські господарства Львівщини. В асортименті – фермерські сири та молочні продукти, домашні ковбаси, паштети, копченості, хліб, випічка, різноманітні соуси, десерти і солодощі тощо.

«Щодня до нас на ринок заїжджає понад 400 машин виробників. Ми бачимо яка це важка праця і як постійно виробники удосконалюють своє виробництво. Ми гордимось, що хоч трішки дотичні до формування нашого українського господаря. Адже саме український господар є основою нашої держави», – зазначив заступник групи  компаній «Шувар» Роман Федишин.

Кульмінацією свята стане визначення кращого господаря Львівщини. Окрім цього господарі позмагаються у спортивних конкурсах та конкурсі «біг поросят».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Пенсії за особливі заслуги перед Україною отримає 51 мешканець Львівщини
Львівщина та Королівство Данія поглиблюватимуть співпрацю
«Креативна Європа»: на Львівщині провели тренінг щодо реалізації проектів у сфері культури та медіа
Вітання Президента колективу Національного академічного українського драматичного театру імені Марії...
На фінансування соціальної та дорожньої інфраструктури виділили 12 млн грн
Мешканців Львівщини запрошують до участі в опитуванні щодо якості життя в області