k2FtbBdWr1

На Стрийщині триває Форум кредитних спілок

1

Упродовж трьох днів, 10-12 серпня, Львівщина приймає Форум кредитних спілок. Учасники обговорюють стан та перспективи ринку кредитної кооперації, запозичення міжнародного досвіду та роль кредитних спілок в економічному розвитку регіонів.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз представила програму підтримки агропромислового виробництва Львівської області та проекти, які тісно взаємодіють з кредитними спілками та спрямовані на розвиток сільських територій.

«Загалом на Львівщині реалізується велика кількість обласних програм і роль кредитних спілок в забезпеченні фінансовими ресурсами потенційних учасників є вагомою, зокрема надання кредитів на енергозбереження, для особистих селянських господарств та учасників АТО тощо» – відзначила Наталія Хмиз.

Захід відбувається в межах ІІ Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок за участі представників Української світової кооперативної ради, Всеукраїнської асоціації кредитних спілок та кредитних спілок України, депутатів Верховної Ради України та Львівської обласної ради, Львівської державної обласної адміністрації, районної та місцевої виконавчої влади та ініціативи КС «Вигода».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині стартував ІІ етап соціального мегапроекту "Мій тато захищає Україну!"
Олег Синютка доручив промоніторити в області ріст цін на продукти харчування
Досвід аграріїв Львівщини перейматимуть у Донецькій та Київській областях
У День знань головне – безпека
Флешмоб та спеціалізована виставка: в області відзначатимуть Всесвітній День паліативної допомоги
Впровадження соціальних послуг на рівні ОТГ - ключове питання круглого столу