k2FtbBdWr1

На Верецькому перевалі вшанували пам’ять січовиків Карпатської України

1

У неділю, 18 березня, на Верецькому перевалі у с. Климець Сколівського району відбулись заходи, приурочені до 79-річчя проголошення незалежності Карпатської України та розстрілу карпатських січовиків, які її захищали.

Загалом участь у заході взяли більше тисячі осіб – делегації з усіх районів Львівщини.

Представники влади та громадськість поклали квіти до меморіалу січовиків Карпатської України. Опісля відбулось скорботне віче.

До присутніх звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Окупант не має віросповідання, не має національності. Окупант – це той хто ступив на нашу землю, тільки тому, що бачив в Україні слабку державу.Нам сьогодні треба демонструвати усьому світові і самим собі, що Україна вже не буде такою, як у 1939 році, ніколи не буде такою, як у 2014 році – щоб комусь хотілось зайти на нашу землю зі зброєю. Ніхто і ніколи нам не буде визначати, які свята святкувати і яких героїв вшановувати. На цьому меморіалі ми демонструємо світові нашу єдність, пам’ять і віру. Та ми не плачемо на могилах, ми єднаємось і гуртуємось. За три роки створили двохсотсорокатисячну армію – сильну і озброєну. Завдяки нашим героям сьогодні на Львівщині можемо спокійно жити, думати про розвиток держави. Тому що наша нація єдина і могутня”, – наголосив Олег Синютка.

Зазначимо, на меморіальному кладовищі Січовиків Карпатської України вже спочиває 22 Герої. 15 жовтня 2017 року урочисто відкрили Меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У лікувальних закладах м. Львова перебувають ще шестеро постраждалих під час Революції Гідності
На Львівщині вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Чорновола
У Львові презентували 9 унікальних полотен про Короля Данила
Виступ Президента на церемонії з нагоди започаткування безвізового режиму між Україною та ЄС
Майже мільйон гривень витратили енергетики на подолання стихії
Аграріям Львівщини на відшкодування відсотків за кредитами спрямовано більше 6 млн грн