k2FtbBdWr1

На Яворівщині вшанували пам’ять Михайла Вербицького

1002531_792309317499004_9033718190685493073_n_1415949136_613x459.75_3_0

Нещодавно у селі Завадів Яворівського району відбулось урочисте відкриття виставки, присвяченої 200-річчю від дня народження автора мелодії Державного Гімну України Михайла Вербицького – «Перші парафії отця Михайла Вербицького».

Експозиція, присвячена життю видатного українця, розмістилася у приміщенні місцевої церкви Різдва Пресвятої Богородиці, в стінах якої служив видатний українець. Безпосередньому відкриттю виставки передувала Божественна літургія на музику отця Вербицького, що підкреслило цінність діяльності та творчості автора.

Участь у відкритті виставки взяли мешканці села Завадова, гості з інших сіл Яворівщини, представники духовенства, громадських організацій області, обласної державної адміністрації.

Виставка підготовлена активістами Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Жіночий вибір», Львівським відділом Союзу Українок та спеціалістами Львівського історичного музею.

Захід відбувся за фінансової підтримки департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації в рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки.

Виставка буде представлена для огляду ще впродовж наступних трьох тижнів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відкрили найбільший в Західній Україні завод з виробництва димохідних систем з нержавію...
Свято читання: розпочався ювілейний Дитячий форум
Група експертів політологічних центрів США перебуває на Львівщині
12 вересня – останній день подачі заявок на участь у аукціоні щодо оренди ставків
На Львівщині вшанували пам'ять полеглих випускників Національної академії сухопутних військ
Надходження до місцевих бюджетів області зросли