k2FtbBdWr1

Найвищий індекс податкоспроможності бюджетів у Моршині, Стрию та Трускавці

1

Проаналізувавши індекси відносної податкоспроможності місцевих бюджетів області за надходженнями податків і платежів до загального фонду в 2017 році, встановили, що вищий від середньообласного він у містах Львові, Моршині, Стрию і Трускавці, Стрийському районі, а також Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді (Миколаївський район). Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА. 

У Пустомитівському районі і Давидівській об’єднаній громаді цього ж району індекс близький до середнього по області. Ще об’єктивніше аналізує відносну податкоспроможність територій, а також ефективність заходів, що вживаються на місцях з її покращення, динаміка індексів протягом певного періоду часу.

Департамент фінансів проаналізував зміну відносної податкоспроможності місцевих бюджетів Львівщини за останні три роки у співставних умовах, адже кількість об’єднаних громад щороку збільшується. Відтак, 23 міста, райони та об’єднані громади області демонструють щорічне зростання індексу відносної податкоспроможності за вказаний період.

Суттєве (понад 30 %) зростання порівняно з 2015 роком забезпечено в Самбірському і Сколівському районах, а також Бабинській, Вільшаницькій, Грабовецькій, Дублянській, Міженецькій, Новоміській, Нижанковицькій, Жовтанецькій об’єднаних громадах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент з питань цивільного захисту ОДА закликає мешканців області неухильно дотримуватися прави...
Львівщина отримала 190,7 млн грн субвенції на виплату державних допомог
Олег Синютка: "Жителі Львівщини не шукатимуть роботу за кордоном, якщо вдома можна буде отримув...
Олег Синютка та Уляна Супрун обговорили впровадження медичної реформи на Львівщині
На Львівщині стане на 26 бізнесменів більше: триває проект "Рука допомоги"
Мешканців Львівщини закликають обережно поводиться із газом та опалювальними приладами