k2FtbBdWr1

Нарада щодо організації і порядку проведення виборів на пост Президента України

images

Відбулася нарада за участю в.о. голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Орисі Литвин, керівника апарату райдержадміністрації ЛюбовВисочанської, в.о.начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Ольги Леськів, начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Надії Грабинської, завідувача сектору інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольги Сологуб.

На нараді виступила в.о. голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Орися Литвин, яка наголосила, що на виконання листа Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 року №3686/0/2-14, відповідно до п.20 частини першої статті 92 Конституції України організація і порядок проведення виборів визначаються виключно Законами України.

Звернула увагу на те, що відповідно до Закону України “Про вибори Президента України” виборчий процес здійснюється на засадах неупередженості органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підпрємств, закладів, організацій та установ, їх керівників, інших посадових і службових осіб до кандидатів на пост Президента України.

Наголосила, що згідно пункту 2 частини першої статті 64 Закону органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, їх посадовим та службовим особам у робочий час забороняється участь у передвиборній агітації.

Крім того, забороняється використання приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування для проведення заходів передвиборчої агітації, а також розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках та в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної та комунальної форм власності.

Також посадові та службові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування не можуть входити до складу виборчих комісій, а посадові  особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування не можуть бути уповноваженими представниками і довіреними особами кандидатів на пост Президента України, офіційними спостерігачами.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: