k2FtbBdWr1

Нарада з керівниками структурних підрозділів РДА

1

Під керівництвом першого заступника районної державної адміністрації Андрія Вашківського, 3 травня 2017 року, відбулася щотижнева нарада за участі заступника голови РДА, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. На нараді розглянуто поточні питання роботи та вирішення пріоритетних напрямків роботи райдержадміністрації.

У ході наради були розглянуті питання стану виконання завдання з відбору на військову службу за контрактом та призову громадян на строкову військову службу, про хід реалізації мікропроектів у районі та виконання програми «Доступні ліки» та інше.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідними напрямками роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень. За підсумками проведеної наради перший заступник голови райдержадміністрації дав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Кандидатів у роти охорони відбирають військкомати Львівщини
Проведення "Олімпійського уроку" та "Олімпійського тижня" в навчальних закл...
Львівщина лідирує за кількістю "контрактників" ЗСУ
У Львівській області ціни на ряд товарів є нижчими за середні по Україні
28 червня о 16:00 у міському парку ім. Степана Бандери відбудеться відзначення Дня Конституції Украї...
Гірські райони треба активно інтегрувати в життя країни, - Володимир Гройсман