k2FtbBdWr1

Не засуджуй, а допоможи!

Оля і Мирося

     6 лютого 2014 року працівники Кам`янка-Бузького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, директор Старояричівського сільського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно із завідуючою дитячим відділенням ЦРЛ влаштували  одиноку матір, Мирославу Рижу, до Центру матері і дитини у Львівській області, що знаходиться в м.Дрогобич.

Мирослава, жителька с. Цеперів, в вересні 2013 року народила хлопчика. У зв’язку із відсутністю житла і належних умов для проживання малолітньої дитини мати з дитиною 4 місяці перебувала в дитячому відділенні Камянка-Бузької ЦРЛ. Завідуюча відділенням Людмила Орнст та інші медичні працівники з розумінням та турботою віднеслися до проблем матері, що опинилися в складних життєвих обставинах. Вони не лише дбали про фізичне здоров’я жінки та її дитини, а й підтримували  психологічно та морально.

Кам`янка-Бузьким РЦСССДМ вже не вперше проводиться влаштування жінок, які мають проблеми з житлом і матеріальним забезпеченням в Центр матері та дитини, що у м.Дрогобич. Протягом 2009 – 2014 років було влаштовано 5 матерів. У цьому закладі молоді мами з дітьми можуть перебувати до виповнення дитині 18 місяців. Директор центру матері та дитини і медичний персонал завжди раді допомогти та підтримати молодих матерів, навчити їх доглядати за дитиною та раціонально використовувати соціальні виплати.

Якщо Ви вагітні, або нещодавно народили дитину, у Вас проблеми з місцем проживання, є непорозуміння з рідними та близькими. Звертайтеся до працівників РЦСССДМ та фахівців із соціальної роботи за місцем проживання а також за тел. 2-39-30, 5-22-05.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: