k2FtbBdWr1

Новини релігії: У квітні відновлять Акт посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці

untitled_1

У неділю, 6 квітня, городківчан віддадуть під Покров Матері Божої. Про це повідомили священослужителі УГКЦ району під час недільних Богослужінь. «У ці тривожні для нашого краю дні кожен відчуває велику потребу заступництва Божої Матері. На неї покладаємо всі наші надії та очікуємо порятунки України від усякого лиха. У Чині віднови кожного вірного буде віддано під Покров Матері Божої, єдиним серцем проситимемо Божого благословення, сили, мудрості, захисту від ворогів та навернення української нації до Бога» – Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав .

З історії відомо, що Пресвята Богородиця впродовж віків була надійною опорою та заступницею України. Славний князь Ярослав Мудрий в часи Київської Русі віддав під її покров український народ. У тяжкі хвилини українці завжди зверталися у молитві до Пречистої Діви Марії та просили допомоги. З виходом УГКЦ із підпілля Блаженніший Мирослав-Іван Любачівський на прощі до Зарваниці, яка зібрала близько мільйона вірних, відновив посвяту нашого народу під Покров Пресвятої Богородиці.

Священнослужителі просять усіх мирян підготуватися до  урочистої події, приступивши до святих таїнств Сповіді та Євхаристії та чинячи діла милосердя й покути.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові урочисто відзначили День Конституції
Розвиток дорожньої інфраструктури є пріоритетним напрямком роботи ЛОДА, - Ірина Гримак
ЖИТЛО ДЛЯ ОСОБИ З ЧИСЛА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ
У Львівській політехніці відбулось засідання круглого столу щодо ефективності використання енергетич...
Зараз правильний час і правильне місце для інвестицій в Україну, - Президент на XVI Економічному фор...
Ростислав Замлинський зустрівся з бійцями АТО Кам’янеччини