k2FtbBdWr1

ОБЕРЕЖНО, ДІТИ НА ДОРОЗІ! ШКОЛЯРІ ОПАНОВУЮТЬ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

image-0-02-05-043512b889efa53b17e5a2eb7285f1c04aa22367ce1b1e739bc71cccfe27f2f9-V

Дорога – не забавка. Маленьким школярам пояснюють, чому важливо носити яскравий одяг та як безпечно дійти зі школи додому.

Сектор ювенальної превенції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області кожного року поспіль проводить заходи та бесіди з безпеки дорожнього руху у школах Кам’янеччини. Сьогодні, даний захід відбувся у 1-Б класі ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Кам’янка-Бузька.

«Дітки в першому класі значно швидше все запам’ятовують під час гри, – каже старший інспектор СЮП Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області Христина Лоза. – Наприклад, їм дуже подобається гра «Світлофор». Також діти активно обговорюють дорожні знаки і висувають цікаві і кумедні версії, що вони могли б означати. В такий спосіб це їм краще та швидше запам’ятається».

Дітям розповідають про регульовані і нерегульовані перехрестя, дорожні знаки, а головне – як важливо не втрачати пильності на дорозі.

«Потрібно пам’ятати, що дорога – це небезпечне місце. Тому треба дуже обережно поводити себе на дорозі, уважно дивитись по сторонах та не бавитись в ігри на телефоні, коли її переходиш, – пояснює Христина Михайлівна. – Також, ми намагаємося донести інформацію і до батьків».

Освітянам така ініціатива також подобається. Кажуть, діти дуже багато цікавого виносять з таких уроків.

«Про безпеку на дорозі потрібно розповідати постійно. Вчителі самі нагадують про це мало не щоденно, – каже Косаревич Юлія, вчитель 1-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Кам’янка-Бузька. – Дітям постійно потрібно звертати на це увагу, бо навіть батьки не завжди правильно переходять дорогу, коли йдуть з дітьми».

До кінця року такі виховні заходи будуть проведені у всіх школах району.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: