k2FtbBdWr1

Обговорили мікропроекти, які подаватимуться на Обласний конкурс у 2018 році

DSC09457 - Копія

15 січня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації охорони здоров’я, освіти та культури з питання обговорення мікропроектів, які подаватимуться на Обласний конкурс у 2018 році.

Очільник району зазначив, що успіх будь-якої Програми, яка містить конкурсну складову, в основному залежить від чітких критеріїв, механізмів її реалізації та співфінансування в частині спонсорського внеску. Тому потрібно забезпечити фінансування власного внеску до мікропроекту за рахунок співфінансування в частині спонсорського внеску. Також маємо чітко розуміти, яку кількість мікропроектів буде подано від кожної галузі, зокрема.

Присутні розглянули питання по кожному об’єкту, які будуть подаватися на обласний конкурс мікропроектів. Обговорили наявність проектно-кошторисної документації, забезпечення спонсорського внеску, тощо.

Володимир Кирилич доручив присутнім на нараді керівникам установ узгодити проекти з профільними Департаментами ЛОДА задля того, щоб уникнути непередбачуваних ситуацій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент утворив Раду з фінансової стабільності
Шахтарям Львівщини перерахували 42 мільйони гривень на виплату зарплати
Голова РДА Володимир Кирилич взяв участь у сходах громадян с. Убині
«Історія, яка нас об’єднує»: триває Всеукраїнський конкурс наукових робіт
Область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державних допомог у сумі 2...
Аграрії області проводять роботи із оцінки посівів озимих культур урожаю 2019 року