k2FtbBdWr1

Обласний департамент охорони здоров’я закликав медичну громадськість Львівщини підтримати Збройні сили України

UkrArmiya

Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації звертається з проханням взяти активну участь в підтримці Збройних сил України у цей складний та небезпечний період для територіальної цілісності України та перерахувати свій одноденний заробіток.

«Медики, в силу своєї професії, чітко усвідомлюють гуманітарні наслідки дезінтеграційних процесів у нашій державі, ризик яких, на жаль, наразі ще не минув. Найнебезпечнішим з них, безперечно, є можливість пролиття людської крові внаслідок відкритих протистоянь, втрати людського здоров’я та життя, цінність якого медики усвідомлюють особливо гостро.

Дезінтеграційні процеси в нашій державі можуть супроводжуватись надзвичайно високим ризиком економічного колапсу, в умовах якого буде дуже важко зберегти бодай-яку систему надання медичної допомоги, не кажучи вже про можливість її покращення.

Вся медична громадськість Львівщини докладе усіх зусиль для збереження держави, підтримає Українську Армію і гідно виконає свій професійний обов’язок перед народом України», – йдеться у зверненні працівників департаменту охорони здоров’я ОДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

"Нація, яка має таких Героїв, як Василь Сліпак, ніколи не буде поборена", - Олег Синютка
Кожен, хто приїде сюди, зможе залишити про себе згадку, - Ростислав Замлинський на відкритті туристи...
Львівщина співпрацюватиме з Лодзинським воєводством Республіки Польща у аграрній галузі
На Львівщині стартувала підсумкова конференція соціального проекту «Рука допомоги»
Надходження ПДФО до казни від платників податків Львівщини зростають – 1,7 мільярда гривень за два м...
На Львівщині відбудеться військово-патріотичний вишкіл "Золоті Леви"