k2FtbBdWr1

Обличчя АТО. Позивний «Гора»: «Нам нічого ділити, всі ми – українці!»

img_9470_1428481452_613x408.91585365854_3_0 (1)

Йому п’ятдесят чотири. Він зі Львівської області. Його  вдома чекає велика родина: дружина, четверо дітей, п’ятеро онуків і ось-ось має народитися шостий.

Звання старшого лейтенанта військовий отримав ще в радянській армії. Сьогодні товариші по службі звуть його «Горою». Кажуть, за мудрість і спокій. Сам офіцер скромно розповідає: «У першу ротацію, я стояв на Бердянському блокпосту, який розташовувався на горі, звідти і пішло».

Далі було Дебальцеве − сторінка в житті бійців, про яку вони неохоче говорять. У «Гори» дружина одного з синів родом з цього містечка.

«І свати, і невістка не зовсім поділяють мої погляди, але я на них не ображаюся. Західна і Східна Україна жили в різних умовах», − каже бієць.

Для нього немає значення, до якої національності належиш, чи якою мовою розмовляєш – головне, залишатись людиною за будь-якої ситуації.

Зараз у «Гори» третя ротація. У зоні конфлікту оголошено чергове перемир’я. Чоловік сподівається, пройде час і все стане на свої місця. Він упевнений, конфлікт потрібно припинити, хоча б для того, щоб розібратися, чого насправді хоче кожна зі сторін конфлікту.

За матеріалами Регіонального медіа-центру МО України (м.Львів)


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівський мобільний госпіталь надав допомогу пораненим полоненим
Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА оголосив земельні торги
Уряд затвердив Експортну стратегію, що дозволить перейти від експорту сировини до експорту готової п...
Торік на Львівщині реалізували 24 проекти із зовнішнього освітлення населених пунктів
У навчальних закладах Львівщини вшановують Героїв Небесної Сотні
Пластуни Львівщини відзначили День Першої Пластової Присяги