k2FtbBdWr1

Обсяг обласного бюджету на 2014 рік планується збільшити на 309,3 млн грн

Plategki_Dengi1_1418024195_334x238_3_0

Департамент фінансів облдержадміністрації підготував зміни до показників обласного бюджету на 2014 рік, які після схвалення обласною державною адміністрацією передані обласній раді для розгляду і затвердження на черговій сесії, – про це повідомив директор департаменту Олег Демків.

Він зазначив, що за результатами розгляду постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності облради, загалом обсяг обласного бюджету збільшується на 309,3 млн. грн.

“З них за рахунок збільшення розміру субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості в тарифах на теплову енергію на суму 364,2 млн грн та додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на суму 134 млн грн., зменшення субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для надання пільг та житлових субсидій на суму 103,5 млн. грн. та виплату державних допомог на суму 85,9 млн. гривень”, – конкретизував О. Демків.

За словами директора департаменту фінансів ОДА, уточнення показників обласного бюджету проводиться шляхом їх раціонального перерозподілу з метою вирішення найгостріших соціальних питань.

“За клопотаннями головних розпорядників коштів обласного бюджету, збільшуються видатки на проведення індексації заробітної плати працівників деяких обласних бюджетних установ і нарахування єдиного соціального внеску, виплату пільгових пенсій, оплату спожитих енергоносіїв у зв’язку із зростанням тарифів, придбання медикаментів і виробів медичного призначення, зокрема для проведення процедур діалізу та забезпечення ліками хворих на цукровий діабет (інсуліном), виплату допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу внаслідок зростання чисельності одержувачів допомоги тощо”, – підсумував О. Демків.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині розпочато фінансування виплати пенсій та грошових допомог за березень 2014 року
Призваних під час часткової мобілізації громадян пропонують прирівняти до військовослужбовців контра...
За бюджетні кошти завершили ремонтні роботи на 16 об’єктах області
Віряни Львівщини відзначають День хрещення Київської Русі – України
Ірина Геращенко відвідала Центр Митрополита Андрея Шептицького
На Львівщині перевищення епідемічного порогу із захворюваності на грип немає