k2FtbBdWr1

Оголошено початок подачі запитів на отримання співфінансування проектів/програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області

9263_b

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголошують про початок подачі запитів на отримання співфінансування проектів/програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області у 2015 році.

Метою цього є сприяння регіональному і місцевому розвитку та транскордонному співробітництву Львівської області шляхом надання коштів з обласного бюджету на співфінансування проектів/програм міжнародної технічної допомоги, що реалізуються на території Львівської області.

Подача запитів на отримання співфінансування проектів/програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області у 2015 році передбачена рішенням обласної ради від 18.03. 2014 № 1012 “Про затвердження Порядку співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету”.

Підставою для оголошення про подачу запитів є виконання пункту 4 Порядку співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету «Процедури подачі запитів на отримання співфінансування».

Подавати запити можуть всі категорії реципієнтів, що відповідають вимогам вказаним у пункті 2 Порядку співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету «Прийнятність проектів/програм та реципієнтів».

Для отримання співфінансування заявники подають Програмній раді інформацію про проект/програму згідно з додатком 1 до Порядку співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету.

Заявники подають пакет документів на адресу департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації: вул. Винниченка, 18, кімн. 112, м. Львів, 79000; телефон: (032) 261-30-46, 261-28-24; ел. адреса: ums@loda.gov.ua.

Зазначені документи підписуються керівником заявника та подаються в електронній та паперовій формі.

Реєстрація запитів на отримання співфінансування проектів/програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області у 2015 році відбуватиметься з 09 липня до 30 серпня 2014 р., щоденно, крім суботи та неділі, з 10-00 до 16-00.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: