k2FtbBdWr1

Олег Синютка зустрівся з головами постійних комісій Громадської ради

1

25 вересня, відбулась нарада голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з керівниками структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації та головами постійних комісій Громадської ради при Львівській ОДА.

Під час наради керівники структурних підрозділів Львівської ОДА прозвітували про виконану роботу за підсумками протокольних доручень минулої зустрічі.

Окрім того, присутні також розглянули питання щодо покращення співпраці та комунікації між Громадською радою та структурними підрозділами Львівської ОДА.

Також, під час зустрічі підняли питання про створення інформаційної платформи для обговорення питань реформи охорони здоров’я із залученням експертного середовища та фахівців суміжних галузей при комісії охорони здоров’я Громадської ради при Львівській ОДА.

Зазначимо, що наступна нарада голови Львівської ОДА Олега Синютки з керівниками структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації та головами постійних комісій Громадської ради при Львівській ОДА відбудеться у кінці листопада цього року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Оголошено обласний конкурс молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої
На Львівщині затверджено перелік доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч
Мешканців Львівщини закликають долучитися до формування Плану реалізації Стратегії області
У ЛОДА оголосили конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки
28 квітня на Львівщині  відзначатимуть Всесвітній день охорони праці
Понад 500 літніх таборів вже відчинили свої двері для школярів Львівщини