k2FtbBdWr1

Олег Синютка зустрівся з головами постійних комісій Громадської ради

1

25 вересня, відбулась нарада голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з керівниками структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації та головами постійних комісій Громадської ради при Львівській ОДА.

Під час наради керівники структурних підрозділів Львівської ОДА прозвітували про виконану роботу за підсумками протокольних доручень минулої зустрічі.

Окрім того, присутні також розглянули питання щодо покращення співпраці та комунікації між Громадською радою та структурними підрозділами Львівської ОДА.

Також, під час зустрічі підняли питання про створення інформаційної платформи для обговорення питань реформи охорони здоров’я із залученням експертного середовища та фахівців суміжних галузей при комісії охорони здоров’я Громадської ради при Львівській ОДА.

Зазначимо, що наступна нарада голови Львівської ОДА Олега Синютки з керівниками структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації та головами постійних комісій Громадської ради при Львівській ОДА відбудеться у кінці листопада цього року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Нарада з питання підготовки до опалювального сезону 2014/2015 років об’єктів галузі медицини району
Вперше головного податківця області оберуть публічно – відкриті слухання у Львівській ОДА
Ще дев’ ять родин загиблих Героїв Майдану та АТО отримають пенсії за особливі заслуги
Засідала робоча група
На Дрогобиччині вшанували пам'ять генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая
Студентські спортивні асоціації України та Польщі підписали Угоду про співпрацю