k2FtbBdWr1

Олексій Сторчило прозвітував про здійснення у 2013 році повноважень, делегованих обласною радою

сторчило

Сьогодні, 18 лютого, на сесії Львівської обласної ради було заслухано питання про здійснення у 2013 році обласною державною адміністрацією делегованих повноважень. У зв’язку з перебуванням голови облдержадміністрації Олега Сала у відрядженні в м.Києві про виконання цих повноважень прозвітував перший заступник голови ОДА Олексій Сторчило.

Під час доповіді Олексій Сторчило акцентував на виконанні програм соціально-економічного та культурного розвитку області, підготовка та реалізація яких, на його думку, є серед основних делегованих облрадою повноважень. Зокрема, він зазначив, що попередні результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2013 рік з макроекономічним прогнозом на 2014-2015 роки, дають підстави стверджувати, що економіка області відновлюється.

«Промисловий комплекс забезпечує зростання обсягів виробництва – у 2012 році темп обсягів виробництва склав 1,6 %, а у 2013 – 1,1%. Також збережені позитивні тенденції нарощування обсягів виробництва продукції сільського господарства. Так в усіх категоріях господарств вироблено валової сільськогосподарської продукції на 8,7 млн.грн., що є на рівні 2012 року. Незважаючи на спад обсягів будівельних робіт у 2013 році, а це загальнонаціональна тенденція, у сегменті житлового будівництва у нас темпи росту теж збережені на рівні минулого року», – поінформував депутатів обласної ради О.Сторчило.

«У 2013 році оборот роздрібної торгівлі становив 39 млрд. грн. і збільшився проти 2012 року на 7,2%. До держбюджету надійшло 11,8 млрд. грн. податкових та митних платежів, що на 3,8% більше ніж у 2012 році, до місцевих бюджетів – 4,4 млрд. грн., що на 3,9% більше у порівнянні із попереднім роком», – розповів перший заступник керівника області.

Окрім цього, Олексій Сторчило також наголосив, що суттєвим механізмом забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку територій є проведення постійного моніторингу Стратегії розвитку Львівської області до 2015 року та Угоди щодо соціально-економічного розвитку Львівської області між Кабінетом Міністрів України та Львівською облрадою. Зокрема, за його словами, облдержадміністрація вже підготувала проект угоди між КМУ та ЛОР на 2014-2018 роки. Проте обласна рада поки що не розглянула матеріали з цього питання і не надала відповіді щодо укладення зазначеної угоди та подальшої співпраці з центральними органами виконавчої влади.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: