k2FtbBdWr1

«Паліативна допомога дітям: комплексний підхід» – на Львівщині проводять навчання

1

У середу, 25 жовтня, у конференц-залі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру продовжила свою роботу школа для фахівців «Паліативна допомога дітям: комплексний підхід», яка стартувала 24 жовтня.

Участь в роботі школи взяли лікарі, медичні сестри, психологи не лише Львівської, а й інших областей України – Харківської, Івано-Франківської, Запорізької тощо.

Із вітальним словом виступила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак та вручила подяку за багаторічну співпрацю Піту Спайкерсу.

«Зараз в Україні не так багато закладів, які надають подібну допомогу дітям. Але ми маємо свій власний досвід, тому поділимося ним, обговоримо проблемні питання та шляхи їх вирішення. Велика подяка Нідерландам, країні, яка вже багато років, в особі Піта Спайкерса, допомагає медицині Львівщини. Це надійні друзі та партнери, а наш ЗУСДМЦ – це лікарня, яка бере на себе великі навантаження, пов’язані з дітьми, та творить обличчя львівської медицини», – зазначила Ірина Микичак.

Головний лікар Західноукраїнського спеціалізованого дитячого  медичного центру Андрій Синюта наголосив, що паліативна допомога – це дуже серйозне питання, а отже, й підхід до неї має бути особливий, виважений та кваліфікований.

У межах заходу учасникам відтворили презентації психолога ЗУСДМЦ Катерини Явної «Медична сестра та невиліковно хвора дитина. Психологічні аспекти спілкування», керівника мобільного хоспісу для дітей Ірини Клюс «Мобільний хоспіс для дітей Львівщини: проблеми та перспективи» та представника ГО «СОІК» Марії Тарас «Предмети догляду за паліативними хворими».

Також програмою Школи передбачено знайомство учасників з роботою Мобільного хоспісу та візит до пацієнтів.

Захід відбувся за підтримки департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, громадської організації «Українська академія педіатрії», нідерландської лікарні «TweeSteden» та благодійного фонду «Гуманітарна допомога дітям України» (Нідерланди).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Студентів Львівщини запрошують до участі у конкурсі "Український визвольний рух 1920-х–1950-х р...
Подати руку допомоги
Понад 60 млн гривень військового збору – від великого бізнесу Західного регіону
Українські та польські спортсмени з інвалідністю зустрінуться на товариських змаганнях
Веслярі Львівщини – учасники національного фіналу змагань «Стрімкі човни»
Львівська ОДА затвердила детальний план території для забезпечення потреб воїнів АТО