k2FtbBdWr1

Перспективи економічного розвитку регіону обговорили із депутатом Європейського Парламенту

1

У понеділок, 17 липня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із депутатом Європейського Парламенту Йоахімом Старбатті. У межах зустрічі обговорювали суспільно-політичні та економічні питання, що стосуються розвитку регіону.

Ростислав Замлинський перш за все подякував усій європейській спільноті за підтримку України у боротьбі з військовою агресією Росії, а також відзначив важливість запровадження безвізового режиму у євроінтеграційному процесі України.

“Для Львівщини особливо важливим є рішення Європейської комісії про надання Україні безвізового режиму, – наголосив Ростислав Замлинський. – Після його прийняття, тут, на Львівщині ми спостерігаємо велику активність з боку іноземних туристів та інвесторів, які вбачають у нашому регіоні безпечний майданчик для ведення свого бізнесу”.

Перший заступник голови Львівської ОДА розповів  про позитивний інвестиційний клімат на Львівщині та те, що у регіоні прагнуть запровадити стандарти ЄС і бути прикладом для всієї України.

“На сьогодні ми продовжуємо здійснення реформ, зокрема у боротьбі із корупцією та децентралізації”, – додав він.

Йоахімом Старбатті у свою чергу запевнив у підтримці України з боку Європейського Парламенту:

“Необхідно, аби у регіоні об’єднані громади самі вирішували, на що вони хочуть витрачати гроші саме на місцях. Тому потрібно нарощувати адміністративні спроможності громад, і ми готові вам у цьому допомогти”.

Ростислав Замлинський також висловив сподівання на подальше співробітництво та сприяння Європейського Союзу у Євроінтеграції України, зокрема Львівської області.

Зазначимо, Йоахім Старбатті прибув на Львівщину з метою ознайомлення із інвестиційним та економічним потенціалом Львівської області, стратегіями залучення іноземних інвестицій у регіон та дослідження впливу Угоди про асоціацію України з ЄС на торговельно-експортний потенціал Львівської області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська ОДА здійснює перевірки щодо якості обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршр...
За кошти обласного екологічного фонду розчистили річку Ріпчанку
"Бадер Україна" піднімає заробітну плату
З початку року великі платники Західного регіону сплатили 1,3 мільярда гривень єдиного соціального в...
На Львівщині триває роз’яснювальна робота серед підприємців щодо підвищення зарплати
На Львівщині відбувся тренінг про сертифікацію деревини