k2FtbBdWr1

Перспективи економічного розвитку регіону обговорили із депутатом Європейського Парламенту

1

У понеділок, 17 липня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із депутатом Європейського Парламенту Йоахімом Старбатті. У межах зустрічі обговорювали суспільно-політичні та економічні питання, що стосуються розвитку регіону.

Ростислав Замлинський перш за все подякував усій європейській спільноті за підтримку України у боротьбі з військовою агресією Росії, а також відзначив важливість запровадження безвізового режиму у євроінтеграційному процесі України.

“Для Львівщини особливо важливим є рішення Європейської комісії про надання Україні безвізового режиму, – наголосив Ростислав Замлинський. – Після його прийняття, тут, на Львівщині ми спостерігаємо велику активність з боку іноземних туристів та інвесторів, які вбачають у нашому регіоні безпечний майданчик для ведення свого бізнесу”.

Перший заступник голови Львівської ОДА розповів  про позитивний інвестиційний клімат на Львівщині та те, що у регіоні прагнуть запровадити стандарти ЄС і бути прикладом для всієї України.

“На сьогодні ми продовжуємо здійснення реформ, зокрема у боротьбі із корупцією та децентралізації”, – додав він.

Йоахімом Старбатті у свою чергу запевнив у підтримці України з боку Європейського Парламенту:

“Необхідно, аби у регіоні об’єднані громади самі вирішували, на що вони хочуть витрачати гроші саме на місцях. Тому потрібно нарощувати адміністративні спроможності громад, і ми готові вам у цьому допомогти”.

Ростислав Замлинський також висловив сподівання на подальше співробітництво та сприяння Європейського Союзу у Євроінтеграції України, зокрема Львівської області.

Зазначимо, Йоахім Старбатті прибув на Львівщину з метою ознайомлення із інвестиційним та економічним потенціалом Львівської області, стратегіями залучення іноземних інвестицій у регіон та дослідження впливу Угоди про асоціацію України з ЄС на торговельно-експортний потенціал Львівської області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Представники кульової стрільби Львівщини – серед кращих на чемпіонаті світу 2014 року
Львівщина отримала 134 млн грн дотації для виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери
Давайте активізуємо роботу зі створення сучасної ефективної системи реабілітації ветеранів АТО – Пре...
Молодіжний ХАБ «Космодром» відсвяткував рік діяльності
Під час Економічного форуму дискутували як залучити туристів із Азії на Львівщину
Львівщина у складі всеукраїнської делегації знайомиться із економічною стратегією Сінгапуру