k2FtbBdWr1

Підприємства Львівщини закликають отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин

1

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає перелік суб’єктів господарювання, у яких закінчується строк дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами у 2017 році.

Cуб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, зобов’язані своєчасно і в повному обсязі сплачувати збори за забруднення навколишнього природного середовища.

При несвоєчасному отриманні дозволу, подальше здійснення господарської діяльності підприємства вважатиметься як таке, що суперечить чинному природоохоронному законодавству.

Якщо на підприємстві відбулись зміни у якісних та кількісних показниках викидів стаціонарними джерелами, то дозвіл підлягає коригуванню з подальшим отриманням нового дозволу.

З переліком суб’єктів господарювання, в яких закінчується строк дії дозволу можна ознайомитися тут.

Інформацію щодо отримання дозволів можна отримати на сайті Департамету в розділі «Дозвільна діяльність».

Довідково.

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами – це офіційний документ, який дає право підприємствам, установам, організаціям та громадянам-підприємцям експлуатувати об’єкти, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відбувся плановий виїзд лікарів у АЗПСМ села Желдець
ЛОДА визнала рішення про добровільне об'єднання 13 громад відповідними Конституції та законам Україн...
За контрабанду лісу керівників держлісгоспів звільнятимуть з роботи
Цьогоріч в області проведуть низку заходів в межах національно-патріотичного виховання
На Львівщині 80% жінок - матері
Відкриття Бескидського тунелю сприятиме розвитку краю та туризму – Президент поспілкувався з мешканц...