k2FtbBdWr1

Підприємство ПП «Львів-ПАК» розширює потужності

DSC00658 - Копія

13 березня відбулася урочисте відкриття нових виробничих потужностей деревообробного підприємства ПП «Львів-ПАК» у селі Тартак. Участь у відкриті взяли перший заступник голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда.

«Дуже приємно, що деревообробна галузь займає одне з провідних місць на теренах Львівщини. Щоб ви розуміли, кожен четвертий експортний долар приносить таке підприємство, як ваше: деревообробне, мебельне та інші, які мають відношення до деревообробки. Дуже приємно що упродовж останніх років на Львівщині динамічно розвивається промисловість, а також деревообробна галузь. Тільки за минулий рік створено 8 тисяч робочих місць, 84 підприємства, 26 з них у галузі деревообробки та мебельного виробництва. Ця динаміка продовжується і в цьому році. Завдяки чому все це? Завдяки праці, яку забезпечуєте ви та ваше керівництво. Саме такі підприємства, як ваше, є успішними. А успіх це те, що нам потрібно у боротьбі за незалежність, виборюванні нашої незалежної держави і для того, щоб будувати добробут у нашій країні. І до цього причетні ви, і велика вам за це шана, уклін та подяка. Дуже приємно, що на вашому підприємстві ми зустрічаємося вдруге. Минулого року ми також відкривали нові виробничі потужності. Сьогодні ми говоримо про 1 млн з лишнім євро інвестицій, і, власне, це допомагає створити вам продукт доданої вартості та здійснювати його експорт», – сказав Ростислав Замлинський.

Перший заступник голови ОДА побажав працівникам міцного здоров’я, добробуту і затишку в оселях, росту заробітної плати. Подякував Андрію Кравчуку за його принципову позиці легального ведення господарської діяльності, збільшення робочих місць, вчасної виплати заробітної плати та за продукт, виготовлений в Україні, зокрема, на Львівщині, що продається у всьому світі. Побажав успіху, прибутковості та хороших результатів.

Керівництво з області та району спільно з керівником підприємства урочисто перерізали стрічку. А потім Андрій Кравчук запросив своїх працівників до робочих місць і ознайомив гостей з робочим процесом.

Фірма «Львів-ПАК» почала свою діяльність у 2006 році. Підприємство пройшло нелегкий, але успішний шлях від невеликого деревообробного підприємства до цілісного комплексу з потужним виробничим потенціалом.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вшанують героїв-повстанців
У зоні проведення АТО працюють позаштатні інформаційно-просвітницькі групи
Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф отримав відзнаку від війс...
Уже сім територіальних громад чекають згоди від облради на проведення виборів на новій основі
На Львівщині відзначили кращих підприємців
Голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич взяв участь в обласній skype-конференції