k2FtbBdWr1

Підприємців запрошують на аукціон з продажу деревини

1

Наприкінці лютого Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства відкриває аукціонні торги з продажу необробленої деревини, яку лісгоспи планують заготовити у ІІ кварталі 2016 року. Вітчизняним підприємствам запропонують понад 96 тисяч кубометрів лісопродукції. Зокрема, 29 лютого на загальних торгах виставлять понад 60 тис. м3 деревини та 3 березня на спеціалізованих – 36 тис. м3 сировини. Аукціони відбуватимуться на базі Товарної біржі “Львівська Універсальна”.

Про це повідомив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

“Лісгоспи завершили формувати програму із використання лісоматеріалів у другому кварталі цього року. Відтак ми запрошуємо вітчизняні деревообробні підприємства взяти участь у аукціонних торгах для забезпечення своїх виробничих потреб”, – зазначив Анатолій Дейнека.

За його словами, загалом у ІІ кварталі планують заготовити понад 207 тисяч кубометрів деревини. З цієї кількості, більше 96 тис. м3 сировини продаватимуть на аукціонах.

“За цей період лісогосподарські підприємства також мають намір переробити близько 48 тисяч кубометрів деревини. Для цього у цехах переробки постійно працює понад 400 осіб”, – розповів начальник обласного управління.

Зокрема, заплановано випустити 9 тис. м3 обрізних хвойних пиломатеріалів, з яких 6,1 тис. м3 реалізувати на експорт; 5,4 тис. м3 заготовок до європіддонів, з яких 3,9 тис. м3 – на експорт; виготовити та поставити внутрішнім споживачам 6,9 тис. м3 технологічної тріски.

Також для потреб населення та соціальної сфери заготують 32 тис. м3 дров паливних і біля 3,4 тис. м3 сировини для будівництва та ремонту житла. За словами Анатолія Дейнеки, також передбачено надання допомоги дровами та діловим лісом учасникам АТО.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: