k2FtbBdWr1

Понад 400 учасників – Львівщина відзначила День фізичної культури та спорту

1

Сьогодні, 9 вересня, з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту,  на стадіоні «Динамо», відбулося обласне спортивно-масове свято з елементами складання державних тестів фізичної підготовленості населення України. Понад 400 учасників долучились до заходу.

Розпочалось свято підняттям Державного Прапора України. Опісля – відзначили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками червня 2017 року. Ним став мультимедаліст та дворазовий рекордсмен чемпіонату світу в складі збірної команди України з кульової стрільби – Павло Коростильов.

В продовженні заходу – показові виступи естрадної групи зразкового ансамблю бальних танців «Едельвейс», команди черліденгу «Львівські янголи» та спільна розминка, яку провела майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Ігор Олімпіади Лондоні Вікторія Ленишин.

В межах заходу відзнаками Львівської ОДА нагороджено кращих тренерів, викладачів спорту, та працівників сфери фізичної культури та спорту.

Також, за підтримки голови суддівської колегії, заступника начальника Львівського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти України Ярослава Гавриха та медиків Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру усі учасники свята відповідно до тестів для відповідних вікових груп змогли випробувати свої можливості у різноманітних видах контрольних вправ, серед яких рівномірний біг, нахил тулуба вперед, стрибок у довжину, згинання і розгинання рук в упорі лежачи, підтягування на перекладині, ривок гирі, присідання та інші.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Нікому не дозволю обкрадати армію і гріти руки на поставках до Збройних Сил – Президент
На Львівщині оздоровлюватимуть родини журналістів-переселенців
У межах Міжнародного економічного форуму на Львівщині відкриють завод «Бадер-Аунде» на тисячу робочи...
На "Гарячу лінію" області у березні звернулись понад 11 тисяч разів
Ви демонструєте силу, міць Української держави, - Олег Синютка привітав журналістів із професійним с...
Львівщина вшанує воїнів, які віддали свої життя за Україну