k2FtbBdWr1

Понеділкова нарада

Кирилич Володимир

1 лютого голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, служб району.

Присутні розглянули питання епідемічної ситуації щодо захворювання на ГРВІ та грип на території Кам’янка-Бузького району. Хоч епідемічний поріг не був перетнутий, але є динаміка зростання захворюваності. Тому було дане завдання призупинити навчання в школах. Та педіатрам потрібно підсилити контроль у селах, так як стан хворого може за день зі задовільного прогресувати до вкрай важкого. Про це повідомив Володимир Кирилич під час наради.

Також присутні розглянули питання електропостачання, з яким звертаються мешканці на гарячу лінію 112, і головою райдержадміністрації було дане завдання  розробити план заходів щоб вирішити дані звернення.

Володимир Кирилич звернув увагу присутніх на питання пропозицій для фінансування об’єктів у 2016 році з Державного Фонду Регіонального Розвитку. Повідомив, що планується подати пропозиції  щодо двох об’єктів, а саме Батятицьку школу та Стародобротвірський дошкільний заклад.

Розглянулися й інші питання порядку денного такі як зріст податкової заборгованості, ефективного використання коштів, електроні закупівлі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: