k2FtbBdWr1

Порядок отримання талонів на безкоштовний проїзд учасникам АТО

1 (6)

Всі учасники АТО, що мають посвідчення учасників бойових дій, отримують листи-талони, які дають право на одержання проїзних документів (квитків) з 50% знижкою від їхньої вартості. Термін дії талонів 2018-2023 роки.

Для одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості з терміном дії 2018-2023 роки та нагрудні знаки “Ветеран війни-учасник бойових дій” необхідно звернутися у Кам’янка–Бузький районний військовий комісаріат, та подати наступні документи:

– копія паспорта (1,2,10,11 сторінки);

– копію посвідчення учасника бойових дій;

– довідку з районного управління соціального захисту населення, за місцем реєстрації ветерана, про те, що особа не отримувала статусу інваліда війни та талонів на проїзд;

Для учасників бойових дій, яким статус надавався не через комісію Львівського ОВК, додатково долучати до вищезазначеного переліку документів, копію довідки про безпосередню участь в АТО, копію військового квитка (з обов’язковою відміткою про перебування на військовому обліку у ОР(М)ВК,  копію витягу з наказу про звільнення, а також, по можливості, копію попереднього листа талонів.

Для учасників бойових дій документом, що посвідчує право на безоплатний проїзд, є посвідчення учасника бойових дій з написом «Посвідчення учасника бойових дій» та лист талонів на проїзд міжміським транспортом.

Для здійснення права на безплатний проїзд один раз на два роки (туди й назад) усіма видами міжміського транспорту або на проїзд один раз на рік (туди й назад) вказаними видами транспорту з 50 % знижкою УБД повинен разом із посвідченням учасника бойових дій пред’явити у касах транспортних підприємств лист талонів на право одержання ветеранами війни проїзних документів.

Постановою КМУ від 12.05.1994 р. № 302 визначено, що листи талонів на право одержання ветеранами війни проїзних документів безоплатно і з 50% знижкою їх вартості видають:

  • учасникам бойових дій – органи Міноборони, МВС, МНС, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, ДПтС, Управління державної охорони, Держспецтрансслужби за місцем реєстрації учасника бойових дій;
  • інвалідам війни, учасникам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – органи соціального захисту населення за місцем реєстрації громадянина.

Листи талонів на пільговий проїзд видаються при пред’явленні пільгового посвідчення особи та поверненні раніше отриманого бланку талонів. Талони і квитки без посвідчення про право на пільги недійсні. Талони можуть бути використані для проїзду тільки протягом зазначеного у них року.

У разі втрати талони й квитки не поновлюються. Квиток, виданий за пільговими талонами, заміні або передачі іншим особам не підлягає.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: