k2FtbBdWr1

Посилення безпеки об’єктів життєдіяльності району на період травневих свят

1

4 травня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з керівниками правоохоронних органів щодо безпеки об’єктів життєдіяльності району на період травневих свят.

Володимир Кирилич озвучив, що посилення безпеки на об’єктах критичної інфраструктури є пріоритетними завданнями усіх відповідних підвідомчих установ, підприємств та організацій, і безпосередньо правоохоронних органів. Тому, задля мінімізації ризиків будь-яких провокацій та забезпечення безпеки громадян Кам’янеччини в період травневих свят, контроль та охорона на об’єктах має бути максимально посиленими.

Начальник Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області Ігор Підлужний доповів, що на період травневих свят буде здійснюватися цілодобове чергування та патрулювання у місцях масового скупчення людей, особовий склад відділу переведений на посилений графік чергувань несення служби та всі екіпажі в повній готовності.

Інші представники відповідних служб також доповіли про графік чергувань їхніх працівників і готовність у будь-який момент до вчинення необхідних дій.

З метою запобігання та попередження можливих диверсій та терористичних актів на період травневих свят було вирішено надати графіки чергувань до райдержадміністрації на період з 6 травня по 9 травня 2017 року, забезпечити посилене патрулювання вулиць населених пунктів Кам’янка-Бузького району, посилити охорону військових поховань, пам’ятників, пам’ятних знаків полеглим співвітчизникам часів Другої світової війни, спільно з підрозділами ДСНС уточнити плани реагування при виникненні пожежі та інших надзвичайних подій, маршрути евакуації та порядок ліквідації наслідків надзвичайних подій.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Кримські татари Львова запрошують пом’янути жертв сталінської депортації
За підтримки Міністерства інформаційної політики України на Львівському медіа-форумі торкнуться теми...
Мета проекту - покращення умов надання освітніх послуг та здійснення першочергових заходів по капіт...
На виплату державних допомог область отримала понад 32 мільйони гривень
Торік підприємства Стрийщини реалізували продукції на понад 1,5 млрд грн
На Кам'янеччині вшанували пам’ять жертв війни